Słownik rolniczy

Wiadomości - Rolnictwo

Na początku października odbyła się zamówienie na trzecim posiedzeniu europejskiej sieci przedstawicieli handlowych i technik sprzedaży STROM, które odbywa się przed rozpoczęciem nowego roku sprzedazowego. W symbolicznym sercu Europy, w Pradze, w przypadku dwóch dni zgromadziło ponad 150 właścicieli, menedżerów i handlowców Europejskej sieci dealerskiej. Tegoroczne spotkanie było wyjątkowe, głównie ze względu na fakt, że spółka, oprócz oceny poprzedniego roku pracy i innowacji w nadchodzącym roku, a także ujawnił nową nazwę i nowe logo, które będzie używane od początku 2014 roku. Ta zmiana jest związana z faktem, że na wiosnę br, stał się wyłącznym właścicielem Dr. Ing. Ladislav Bednář bo kupił akcje swoich towarzyszy. Dlatego od 2014 roku nosi jego imię, BEDNAR. Do tej pory, nie będzie stopniowe przejście do nowego logo. Tak zaczyna się nowy etap w rozwoju czeskiej spółki.

Strom Export maszyny rolnicze siewnik OMEGA

Oficjalne odsłonięcie nowego logo

W poniedziałek, 1 październik 2012 w Top Hotel Praha odbyła się uroczysty wieczór, podczas których stopniowo zademonstrowano osiągnięcia, tendencji i biznes planów na przyszłość. Dla równowagi historii firmy STROM EXPORT sro było jasne, że mała firma stała się firmą z dużym doświadczeniem zarówno w projektowaniu, biznesie i produkcji. Na koniec wieczoru, zaprezentowano sukcesy firmy z lat poprzednich oraz nowości w następnym roku, został oficjalnie zaprezentował nową nazwę.Właściciel JUDr. Ing. Ladislav Bednar z synem Janem Bednarem, dyrektor handlowy Petr Prochazka i kierownik sprzedaży Davida Ryčl wspólnie zaprezentował nowe logo BEDNAR.

Zmiana nazwy i nowego loga

"Wraz ze zmianą nazwy spółki jest dla naszej firmy zupełnie nowy etap w rozwoju.Głównym impulsem do zmian w strukturze własnościowej był przede wszystkim zbliżającym się zmiany pokoleniowej w kierownictwie firmy, "powiedział JUDr. Ing. Ladislav Benář i dodał:" Przejście na nową nazwę i używać nowego loga będzie płynna i zajmie cały następny rok. W tym czasie firma będzie korzystać z logo STROM-BEDNAR, aby przyzwyczaić się do zmian. W 2014 r., już wprowadzić nazwę i logo BEDNAR."

 

Punktem wieczoru siewnik OMEGA

Punktem kulminacyjnym wieczoru był, oprócz odsłonięcia nowego logo, także pokazano prototyp nowego siewnika Bednar Omega. "Nasza firma od 2005 roku odnotowano błyskawiczny wzrost. Wzrost gospodarczy nie tylko wynika ze sprzedaży, jest tylko jedną miarą sukcesu. Inną miarą jest rozwój maszyn. Większość naszych projektów, z którymi wprowadzone w ciągu ostatnich 3 lat są bardzo udane. Nowych typów maszyn jest osiągnięte w ciągu dwóch lat wiele egzemplarzy. To daje nam możliwość produkcji masowej. Wieksyosc naszych projektor ostatních 3 latach byla bardzo dobra. Nowych typów maszyn to osiągnięte w ciągu dwóch lat wiele sprzedazy.  I to nas zabezpiecza w seryjnej produkcji. Ostatnie 3lata bylem pytany kiedy bedzie siewnik. Zaledwie trzy lata temu zaczęliśmy z rozwojem maszyny do siewu. Cieszę się, że teraz możemy sobie wyobrazić, nawet jeśli jest to nadal tylko prototyp. Wprowadzając do segmentu technologii siewu, nasza firma otwiera nowy etap intensywnego rozwoju i testowania. Wiem, że jest wiele, doświadczonych specjalistów, którzy wspólnie z maszyna testowa Omega do prowadzą do doskonałości ", powiedział dyrektor Jan Bednář dział eksportu.

Tematy: