Słownik rolniczy

Technika rolnicza, Maszyny rolnicze

mobilny serwis maszyn

Serwis maszyn budowlanych powinien działać skutecznie, rzetelnie, a przede wszystkim sprawnie. Żaden przestój na placu budowy nie jest przecież bezkarny, a każdy dzień zwłoki w realizacji planów może kosztować fortunę. Mobilny serwis maszyn budowlanych w znaczący sposób minimalizuje czas potrzebny do usunięcia usterki maszyny, a więc w praktyce zmniejsza też koszt jej naprawy. Jak taki serwis działa i co warto wiedzieć na jego temat?

 

Czym się wyróżnia i jak działa mobilny serwis maszyn budowlanych?

Mobilny serwis maszyn budowlanych może w razie potrzeby działać w miejscu pracy maszyny, a jeśli dodatkowo jest właściwie przygotowany do interwencji, jest w stanie usunąć wiele awarii od ręki. Naprawa maszyn budowlanych realizowana z wykorzystaniem zmotoryzowanych ekip wysyłanych do miejsca pracy koparki bądź ładowarki może też znacząco skrócić czas przestoju maszyny, nawet jeśli wyeliminowanie usterki wymaga demontażu jakiegoś podzespołu i jego naprawy w warsztacie stacjonarnym. Dzieje się tak, ponieważ za sprawą mobilnego serwisu maszyn budowlanych diagnostyka może rozpocząć się szybciej, a dobre decyzje mechanika przysłanego do zepsutej maszyny mogą od razu uruchomić proces naprawy. Oczywiście profesjonalnie realizowana usługa mobilnego serwisu maszyn budowlanych wymaga od firmy ją oferującej odpowiednio wyposażonej floty samochodów serwisujących i doskonale przygotowanych do tego typu działań mechaników, którzy specjalizują się w naprawie maszyn budowlanych różnego rodzaju, a przede wszystkim różnych marek. Działający tak kompleksowo i sprawnie serwis maszyn budowlanych oferuje m.in. firma BANAT, której mobilni mechanicy naprawiają na terenie całego kraju maszyny budowlane wszystkich znanych producentów.

Mobilny serwis maszyn budowlanych w BANAT – co warto o nim wiedzieć?

Mobilny serwis maszyn budowlanych BANAT obejmuje zasięgiem działania każdy zakątek Polski, dzięki czemu niezależnie od tego, gdzie w danym momencie pracuje koparka czy spycharka, mechanik BANAT po zgłoszeniu dotrze do niej i zajmie się jej naprawą. Jeśli usterkę można usunąć na miejscu, maszyna jest w trybie pilnym uruchamiana, a jeśli korzystniejszą opcją będzie naprawa w specjalistycznym warsztacie BANAT, naprawiany podzespół trafia do najbliższego punktu serwisowego firmy. Usługa mobilnego serwisu maszyn budowlanych realizowana przez BANAT obejmuje każdy rodzaj maszyn budowlanych, a dojeżdżający do klienta specjaliści są przygotowani do naprawy sprzętu budowalnego wszystkich ważnych marek, w tym m.in. JCB, New Holland, CAT, Case, Kubota, Liebherr, Komatsu, Merlo, Wacker Neuson, Yanmar, Doosan. Posiadają oni nie tylko wiedzę na temat tych maszyn, ale też niezbędne do ich naprawy narzędzia i części zamienne, które przywożą z sobą na pokładzie doskonale wyposażonych wozów serwisowych. Firma BANAT (https://banat.pl/) działa na rynku maszyn już ponad 20 lat, ma ogromne doświadczenie i renomę, a działający pod jej szyldem serwis maszyn budowlanych ceniony jest za profesjonalizm, skuteczność i sprawność działania oraz w pełni zindywidualizowane podejście do problemu klienta i jego priorytetów.

Tematy: