Słownik rolniczy

Technika rolnicza, Maszyny rolnicze

ciagniki rolnicze Rolnex

Odpowiednie przygotowanie parku maszyn w gospodarstwie rolnym to klucz do osiągnięcia przez nie wysokiej wydajności i satysfakcjonującej produkcji. Oczywiście podstawowe wyposażenie w tym sektorze stanowią ciągniki rolnicze. Pozwalają na wykonywanie wielu codziennych prac. Jednym ze sprawdzonych dostawców traktorów na polskim rynku jest hurtownia Rolnex. Oferuje nie tylko gotowe maszyny, ale również części do ciągników rolniczych. To innowacyjne rozwiązania, które stanowią przyszłość w rolnictwie.

 

Rolnex - renomowany krajowy dostawca maszyn i sprzętu rolniczego

Hurtownia rolnicza Rolnex w Lublinie to miejsce, w którym zaopatrują się świadomi i wymagający rolnicy. Specjaliści firmy od ponad 25. lat dbają o to, aby dostarczać na polskie wsie starannie dobrane maszyny i części do maszyn rolniczych. W asortymencie znajdują się zarówno prawdziwe klasyki, jak i innowacyjne rozwiązania, które stanowią podstawę efektywnego rolnictwa przyszłości. Atrakcyjne ceny, szeroki wybór produktów i profesjonalna  obsługa sprawiają, że zakupy w Rolnex są wygodne i przede wszystkim skuteczne. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo i efektywność codziennej pracy w gospodarstwach rolnych.

Starannie dobrane ciągniki rolnicze

Od pewnego czasu Rolnex oferuje fabrycznie nowe traktory rolnicze oraz inne maszyny. Podstawę oferty stanowią sprzęty producentów Prokmor i Lovol. To firmy, które zyskują renomę i pozwalają na efektywną i niezawodną pracę przez lata. Polscy klienci zwracają uwagę przede wszystkim na dobry stosunek ceny do jakości ich wykonania oraz uniwersalności. Kompaktowe traktory Prokmor i Lovol posiadają wydajny układ hydrauliczny, dzięki czemu bez obaw podłączysz do niego dodatkowe sprzęty, w tym m.in.: prasy, kosiarki, zgrabiarki, glebogryzarki, rozrzutniki itp. Pozwalają one na wykonanie wielu prac rolnych i ułatwiają prowadzenie produkcji rolniczej. Ciągniki rolnicze na sprzedaż oferowane przez Rolnex to gwarancja wysokiej jakości i satysfakcji klientów.

Części zamienne do traktorów

Poza gotowymi maszynami, w ofercie hurtowni Rolnex znajdziesz też części do traktorów i innych maszyn rolniczych. Obecnie oferta sklepu należy do najbardziej rozbudowanych na rynku. Znajdują się w niej zarówno oryginalne części, jak i sprawdzone zamienniki. W asortymencie wielu tysięcy elementów i podzespołów znajdziesz rozwiązania, które doskonale będą pasowały do wykorzystywanego przez Ciebie ciągnika. Oferta części do traktorów obejmuje rozwiązania pasujące do maszyn takich producentów jak m.in.: Prokmor, Lovol, Massey Ferguson, T25, Zetor, MTZ czy Ursus.

Warto pomyśleć o zakupie części zamiennym przed każdym zbliżającym się sezonem. Wszystko po to, aby w przypadku awarii szybko ją wyeliminować i nie zaburzyć ciągu prowadzonych prac rolnych. Dotyczy to przede wszystkim elementów, które są najbardziej narażone na intensywną eksploatację.

Oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych

Oferta hurtowni Rolnex skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Z powodzeniem zakupy mogą robić w niej indywidualni rolnicy, którzy znajdą w asortymencie to, czego potrzebują. To gotowe maszyny i starannie sprawdzone części rolnicze. Hurtownia Rolnex to również miejsce, w którym na co dzień zaopatrują się sklepy ze sprzętem rolniczym. Dla podmiotów biznesowych przygotowano dedykowany panel, który ułatwia składanie zamówień i rozliczenia. Rolnex jako zaufany krajowy dostawca ciągników rolniczych to gwarancja wysokiej jakości współpracy oraz zakupu wydajnych maszyn.

Zapraszamy do zakupów w Rolnex

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez specjalistów hurtowni Rolnex. Od lat dbają oni o to, aby każdy pojedynczy produkt spełniał najwyższe rynkowe standardy. Wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby wymagających i świadomych rolników. Gotowe ciągniki rolnicze Prokmor i Lovol pozwalają na efektywną i bezpieczną pracę przez lata. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem Rolnex oraz do zakupów w hurtowni.

Tematy: