Słownik rolniczy

Technika rolnicza, Maszyny rolnicze

W końcu rolnicy doczekali się kompleksowego sklepu. Teraz będą mogli kupić wszystko w jednym miejscu – i to przez internet!!!

Specjalistyczny sklep rolniczo-techniczny Metal-Fach

Sklep jest odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnych rolników, którzy często musieli przemierzać kilometry do różnych sklepów, by kupić odpowiedni sprzęt oraz produkty codziennego użytku. Marnowali w ten sposób swój czas i pieniądze.

- Od lat słuchaliśmy głosu naszych klientów. Rolnicy mówili o swoich potrzebach, a więc zrodził się pomysł, by przy zakładzie produkcyjnym Metal-Fach powstał sklep. Współcześnie światem rządzi internet i korzystają z niego wszyscy. Dlatego postanowiliśmy umożliwić zamawianie oferowanych przez nas produktów. Jest to w pewnym sensie nowość, jeśli chodzi o rolnictwo. Wiele osób zapomina, że obecnie rolnicy to także przedsiębiorcy, którzy chcą oszczędzać swój czas i pieniądze – informuje przedstawiciel sklepu Matal Fach.

W nowopowstałym sklepie znajdziemy mnóstwo akcesoriów i narzędzi ogrodniczych, maszyn rolniczych, odzieży bhp, a nawet zabawki dla miłośników rolnictwa bądź ich pociech.

Szeroka oferta odzieży BHP

W sklepie Metal Fach znajdziemy mnóstwo ciekawych propozycji jeśli chodzi o odzież BHP. Możemy tu kupić m.in. spodnie monterskie, bluzę roboczą, obuwie specjalistyczne (np. filcowo-pcv, chodaki, trekkingowe), czapki, kurtki, kalesony, kombinezony i wiele innych.

W ofercie znajdziemy także droższy i specjalistyczny sprzęt BHP np. maskę ochronną pełnotwarzową 3M serii 6000. Maska ma odpowiedni filtropochłaniacz, który chroni nasze drogi oddechowe przed parami i gazami o dużym stężeniu.

W sklepie jest również duży wybór okularów chroniących nasze oczy podczas różnych prac, nie tylko w polu. Każdy znajdzie coś dla siebie, są wersje z filtrem, przyciemniane, z nieparującą soczewką, żółte, czy lustrzane. Do tego mnóstwo specjalistycznych rękawic, podkoszulek oraz skarpet. Znajdziemy tu więc wszystko czego tak naprawdę potrzebujemy. Brak jakiegoś produktu warto zgłosić pracownikom, którzy postarają się, by szybko znalazł się on w ofercie sklepu.

Najlepsze ciągniki i części

Rolnicy doskonale zdają sobie sprawę jaką bolączką jest znalezienie wszystkich części do ciągników. W sklepie Metal-Fach znajdziemy je w jednym miejscu – do tego możemy zamówić je przez internet, a więc dostaniemy je nie wychodząc z domu. Jest to niewątpliwie nowum jeśli chodzi o akcesoria rolnicze. Atutem sklepu jest też to, że jeśli część okaże się jednak niepotrzebna, to mamy możliwość zwrotu. Jeśli też nie jesteśmy pewni czy na pewno potrzebujemy tego, a nie innego elementu, to zawsze możemy skorzystać z porady wykwalifikowanych pracowników. Możemy dzwonić pod numer 533 111 477 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00 oraz w soboty od 7.00 do 13.00. Możemy także skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

Częste pytania

Na stronie www.sklepmetalfach.com.pl znajdziemy także zakładkę „częste pytania”. Ma to usprawnić robienie zakupów i rozwiać pojawiające się wątpliwości odnośnie robienia zakupów przez internet. Dzięki temu klient nie musi się obawiać, że czegoś nie wie bądź zrobi nie tak. W razie jakichkolwiek wątpliwości, na które nie znajdzie tam odpowiedzi, może skontaktować się z obsługą sklepu.

Warto także na bieżąco śledzić pojawiające się w sklepie promocje. Dzięki temu możemy kupić różne produkty dostępne w sklepie nawet o kilkadziesiąt procent taniej. Jest to szansa na spore oszczędności, szczególnie przy większych zakupach.

Podobnie jest z zakładką „konkursy”. Tu pojawia się możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, np. z okazji dnia dziecka klienci nadsyłali zdjęcia swoich pociech z hasłem promującym sklep Metal-Fach.

Wszystko do warsztatu

Każdy prawdziwy mężczyzna powinien mieć warsztat z prawdziwego zdarzenia. Nie może więc w nim zabraknąć kluczy różnego rodzaju (nasadowych, płasko-oczkowych, francuskich, płasko-oczkowych, itp.). W sklepie dostępnych jest aż kilkadziesiąt rodzajów kluczy. Do tego siekiery, grabie, łożyska, smary, kleje, silikony, wkrętaki, zaciski szczękowe, wyciągarki linowe, zestawy imbusów i wiele innych. Jak wiadomo, to wszystko trzeba gdzieś poukładać – i o tym pomyśleli założyciele sklepu. Dzięki temu w ofercie znajdziemy szeroką ofertę skrzynek i pojemników. Niebawem dostępne będą także regały oraz półki.

Osoby, które chcą być informowane na bieżąco o tym co dzieje się na stronie (o organizowanych konkursach, czy promocjach) mogą na stronie podać swój adres e-mail, a obsługa zadba, by na bieżąco były wysyłane do nich takie informacje.

Tematy: