Słownik rolniczy

Porady dla rolników

dysk

Jeśli chcesz mieć absolutną pewność, że dyski twarde zostały całkowicie zniszczone i newralgiczne dane nie zostaną ujawnione – skorzystaj z usług firmy HSM Recykling. To najlepsze rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, która ma obowiązek chronić wszelkie informacje, które nie mogą ujrzeć światła dziennego. Z tego artykułu dowiesz się o metodach niszczenia dysków twardych.

Niszczenie dysków twardych. Dlaczego jest tak istotne?

Dane ważne i wrażliwe muszą być prawidłowe chronione. Nie można dopuścić do sytuacji, w której ktoś niepowołany do tego – ujrzy je. Nie raz i nie dwa zdarza się w firmach taka potrzeba, że należy niezwłocznie zlikwidować nośniki danych. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy fachowców. Nie warto ryzykować i na własną rękę pozbywać się dysku twardego, ponieważ z dużym prawdopodobieństwem nie przyniesie to oczekiwanego rezultatu. Utylizacja dysków twardych — Warszawa to usługa oferowana przez HSM Recykling.

Metody niszczenia dysków twardych

 

Odpowiednio przeszkoleni specjaliści z HSM Recykling realizują usługę niszczenia dysków twardych pod nadzorem systemu monitorującego. Przeprowadzamy ten proces, stosując jedną z dwóch metod. Proponujemy:

  • metodę fizyczną – w tym celu wykorzystujemy maszynę HSM StoreEx 150,
  • metodą magnetyczną – tutaj mamy do czynienia z demagnetyzacją na sprzęcie ProDevice ASM240.

 

Możemy bez przeszkód przeprowadzić niszczenie dysków twardych, łącząc oba te dwa sposoby. Utylizacja dysków twardych przeprowadzana jest u nas ze 100% skutecznością.

Na czym polega szyfrowanie danych?

szyfrowanie danych HSM-Recycling pozwala na bezpieczne przechowywanie danych. To istotna sprawa również wtedy, gdy zależy Ci na ich transferze.

Co to jest recykling?

Warto również odpowiedzieć na pytanie: co to jest recykling? Ten proces polega na ponownym wykorzystaniu surowców wtórnych i materiałów. Dzięki nim mogą one ponownie trafić do obiegu. Recykling składa się z czterech głównych etapów:

  1. SEGREGACJA
  2. ROZDRABNIANIE
  3. MYCIE
  4. WYTŁACZANIE

Podsumowanie

W przypadku niszczenia dysków twardych proponujemy najskuteczniejsze metody! Otrzymasz również certyfikat, potwierdzający zniszczenie nośnika. Naszym Klientom oferujemy:

  • bezpieczeństwo,
  • rzetelne i profesjonalne wykonanie zlecenia,
  • najwyższą jakość usługi.

 

Takimi rzeczami jak utylizacja dysków twardych zajmujemy się już od dłuższego czasu, co oznacza, że jesteśmy w stanie wykonać zlecenie ze 100% skutecznością. Dajemy Ci gwarancję, że żadnych ważna lub wrażliwa informacja Twojej firmy nie wyjdzie na jaw! Korzystamy z zaawansowanego sprzętu. Stosujemy najnowocześniejsze technologie. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie.

 

Warto zapoznać się z pełną naszą ofertą. Proponujemy również przykładowo niszczenie produktów i opakowań, czy szyfrowanie danych. Nasze działania są skuteczne i bezpieczne. Jesteśmy sprawdzoną firmą, której warto zaufać! Na pierwszy miejscu stawiamy dobro naszego Klienta.