Słownik rolniczy

Porady dla rolników

Specjaliści z dziedziny hodowli zwierząt sięgają po wiedzę nie tylko z obszaru Europy, ale także znacznie dalej. Dzięki współpracy z indyjską firmą Ayurvet możliwe jest przekazywanie wiedzy o naturalnych sposobach żywienia zwierząt. Klienci mają szansę otrzymać ogromną skarbnicę wiedzy. Wśród zagadnień znajdują się takie, które podpowiadają, jak efektywnie, a co najważniejsze naturalnym sposobem rozwiązywać problemy zdrowotne krów i innych zwierząt hodowlanych

 

Programy żywieniowe – nowoczesne mieszanki paszowe

Nowoczesne programy żywieniowe, wykorzystujące mieszanki paszowe odchodzą od antybiotyków i preparatów chemicznych. Zamiast tego kierują się w stronę bezpiecznych i naturalnych produktów zdrowotnych z korzyścią dla kondycji zwierząt, a także czystości środowiska. Opracowane i proponowane w tych programach produkty, powstają na bazie skoncentrowanych ekstraktów z ziół. Warto zaznaczyć, że w całym procesie, w którym powstają mieszanki paszowe, stosuje się najnowsze technologie oraz najbardziej rozwinięty i wyrafinowany technologicznie sprzęt.

Premiksy paszowe bogate w składniki odżywcze

Z definicji premiksy paszowe określane są jako specyficzne dodatki, bogate w składniki odżywcze. Premiksy cechują się dużą zawartością minerałów i witamin. Do innych cennych składników odżywczych zaliczyć możemy także aminokwasy i enzymy. Są one dobrane pod kątem szczególnych potrzeb poszczególnych grup zwierząt. Premiksy paszowe dla krów są skomponowane z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych tych zwierząt. Natomiast mogą się one różnić składem od dodatków przeznaczonych dla innych zwierząt np. dla trzody chlewnej lub drobiu. Dodatki paszowe dla krów wspierają ich rozwój i odpowiadają na specyficzne zapotrzebowanie na składniki odżywcze.

Dodatki paszowe dla krów

Działająca od 25 lat na rynku polskim firma Farmwet dostarcza nowoczesne rozwiązania żywieniowe dla zwierząt – mieszanki paszowe, premiksy i dodatki paszowe. Dzięki współpracy z zagranicznymi partnerami wprowadza najnowsze osiągnięcia w zakresie profilaktyki zdrowotnej zwierząt, łącząc najnowsze technologie z najstarszą tradycją.

Specjaliści z Farmwet współpracują z indyjską firmą Ayurvet w zakresie naturalnych sposobów rozwiązywania problemów zdrowotnych zwierząt. Na bazie tej współpracy powstały programy żywieniowe odchodzące od antybiotyków i preparatów chemicznych. Zostały one zastąpione bezpiecznymi i naturalnymi produktami zdrowotnymi z korzyścią dla zwierząt i środowiska.

Tematy:
Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce