Słownik rolniczy

Porady dla rolników

GreenOK, UNIVERSAL PRO, ekologiczne nawozy, rolnictwo w polsce, uprawyOdpowiednia pielęgnacja roślin w rolnictwie, warzywnictwie, sadownictwie, czy szkółkarstwie sprawia, że płody mają lepszy smak i zwiększoną wartość odżywczą. Jedyny w Polsce Bioaktywny nawóz organiczny GreenOK – UNIVERSAL PRO – przeznaczony do stosowania w rolnictwie widocznie zwiększa ilość i jakość plonów. Warto zadbać o swoje uprawy już dziś!

 

Universal PRO to płynny koncentrat substancji humusowych wytworzonych z wysokiej jakości łotewskiego torfu. Substancje humusowe i korzystne mikroorganizmy to składniki, które zapewniają glebie poprawę jej własności fizycznych i chemicznych. Dostarczane w naturalnych nawozach sprawiają, że z gleby wydobywa się to, co najlepsze – naturalne związki.

 

Linia Universal PRO marki GreenOK to jedyny w Polsce nawóz organiczny, który łączy
w sobie substancje humusowe oraz korzystne mikroorganizmy.

Znajdują one zastosowanie
w uprawach wielu gatunków roślin rolniczych, warzywnych, sadowniczych i ozdobnych. Ich skuteczność jest uzależniona w głównej mierze od czynników biologicznych, z których najważniejszy jest stopień degradacji gleb oraz reakcja poszczególnych gatunków, a nawet odmian roślin.  Korzystne mikroorganizmy działają wszechstronnie na środowisko roślin uprawnych. Zastosowanie tego rozwiązania w nawozach organicznych GreenOK sprawia, że zwiększa się wydajność i skuteczność nawozów mineralnych o 30%.

 

 

Ponadto linia Universal PRO zwiększa płody, poprawia ich smak i wartość odżywczą. Koncentrat Universal-PRO wzmacnia rośliny oraz przyspiesza ich wzrost. Umożliwia odbudowę osłabionych roślin oraz pobudza uśpione pąki roślin słabo ulistnionych. Przyspiesza ukorzenianie oraz rozwój silnego systemu korzeniowego. Zwiększa przyswajanie składników odżywczych u roślin. Zapewnia bardziej intensywny kolor liści, stymuluje tworzenie pąków kwiatowych oraz zwiększa kwitnienie. Wzmacnia odporność roślin na niesprzyjające warunki wzrostu oraz może być stosowany wraz z nawozami mineralnymi i środkami ochrony roślin. Zwiększa płody, poprawia ich smak i wartość odżywczą, redukując szczątkowe ilości pestycydów i azotanów w produktach. Universal PRO to namacalna oszczędność w portfelu każdego rolnika, ponieważ można go stosować wraz z nawozami mineralnymi, co redukuje ich zużycie o ok. 30%!

 

„To, co odróżnia linię Universal PRO od konkurencji, to fakt, iż jest to jedyny w Polsce Bioaktywny nawóz organiczny zawierający substancje humusowe i korzystne mikroorganizmy, a także ogromna WYDAJNOŚĆ produktu. Dodatkowo Universal PRO jest w 100% ekologiczny, co potwierdził Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach, zatem idealnie nadaje się do stosowania w gospodarstwach produkujących żywność ekologiczną” – powiedział Paweł Rusin, Dyrektor ds. Marketingu i Dystrybucji GreenOK.PL.


Produkt jest zalecany do wszystkich rodzajów upraw i może być stosowany między innymi do nawożenia: ziemniaków, zbóż, roślin strączkowych, rzepaku, warzyw, jadalnych i przemysłowych roślin okopowych, krzewów owocowych, truskawek, a także roślin przeznaczonych na paszę dla zwierząt. W odpowiednich ilościach można go stosować do nawożenia roślin ozdobnych i trawników.

 

Produkt jest dostępny w opakowaniach 5L, 3L, 1,5L.


Sugerowana cena detaliczna wynosi: 199 zł (5L), 129 zł (3L), 79 zł (1,5L).


Zapraszamy do odwiedzenia strony www.greenok.pl