Słownik rolniczy

Porady dla rolników

GreenOK, UNIVERSAL PRO, ekologiczne nawozy, rolnictwo w polsce, uprawyOdpowiednia pielęgnacja roślin w rolnictwie, warzywnictwie, sadownictwie, czy szkółkarstwie sprawia, że płody mają lepszy smak i zwiększoną wartość odżywczą. Jedyny w Polsce Bioaktywny nawóz organiczny GreenOK – UNIVERSAL PRO – przeznaczony do stosowania w rolnictwie widocznie zwiększa ilość i jakość plonów. Warto zadbać o swoje uprawy już dziś!

 

Universal PRO to płynny koncentrat substancji humusowych wytworzonych z wysokiej jakości łotewskiego torfu. Substancje humusowe i korzystne mikroorganizmy to składniki, które zapewniają glebie poprawę jej własności fizycznych i chemicznych. Dostarczane w naturalnych nawozach sprawiają, że z gleby wydobywa się to, co najlepsze – naturalne związki.

 

Linia Universal PRO marki GreenOK to jedyny w Polsce nawóz organiczny, który łączy
w sobie substancje humusowe oraz korzystne mikroorganizmy.

Znajdują one zastosowanie
w uprawach wielu gatunków roślin rolniczych, warzywnych, sadowniczych i ozdobnych. Ich skuteczność jest uzależniona w głównej mierze od czynników biologicznych, z których najważniejszy jest stopień degradacji gleb oraz reakcja poszczególnych gatunków, a nawet odmian roślin.  Korzystne mikroorganizmy działają wszechstronnie na środowisko roślin uprawnych. Zastosowanie tego rozwiązania w nawozach organicznych GreenOK sprawia, że zwiększa się wydajność i skuteczność nawozów mineralnych o 30%.

 

 

Ponadto linia Universal PRO zwiększa płody, poprawia ich smak i wartość odżywczą. Koncentrat Universal-PRO wzmacnia rośliny oraz przyspiesza ich wzrost. Umożliwia odbudowę osłabionych roślin oraz pobudza uśpione pąki roślin słabo ulistnionych. Przyspiesza ukorzenianie oraz rozwój silnego systemu korzeniowego. Zwiększa przyswajanie składników odżywczych u roślin. Zapewnia bardziej intensywny kolor liści, stymuluje tworzenie pąków kwiatowych oraz zwiększa kwitnienie. Wzmacnia odporność roślin na niesprzyjające warunki wzrostu oraz może być stosowany wraz z nawozami mineralnymi i środkami ochrony roślin. Zwiększa płody, poprawia ich smak i wartość odżywczą, redukując szczątkowe ilości pestycydów i azotanów w produktach. Universal PRO to namacalna oszczędność w portfelu każdego rolnika, ponieważ można go stosować wraz z nawozami mineralnymi, co redukuje ich zużycie o ok. 30%!

 

„To, co odróżnia linię Universal PRO od konkurencji, to fakt, iż jest to jedyny w Polsce Bioaktywny nawóz organiczny zawierający substancje humusowe i korzystne mikroorganizmy, a także ogromna WYDAJNOŚĆ produktu. Dodatkowo Universal PRO jest w 100% ekologiczny, co potwierdził Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach, zatem idealnie nadaje się do stosowania w gospodarstwach produkujących żywność ekologiczną” – powiedział Paweł Rusin, Dyrektor ds. Marketingu i Dystrybucji GreenOK.PL.


Produkt jest zalecany do wszystkich rodzajów upraw i może być stosowany między innymi do nawożenia: ziemniaków, zbóż, roślin strączkowych, rzepaku, warzyw, jadalnych i przemysłowych roślin okopowych, krzewów owocowych, truskawek, a także roślin przeznaczonych na paszę dla zwierząt. W odpowiednich ilościach można go stosować do nawożenia roślin ozdobnych i trawników.

 

Produkt jest dostępny w opakowaniach 5L, 3L, 1,5L.


Sugerowana cena detaliczna wynosi: 199 zł (5L), 129 zł (3L), 79 zł (1,5L).


Zapraszamy do odwiedzenia strony www.greenok.pl

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce