KREDA PASTEWNA

KREDA PASTEWNA
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze Martus
Kreda pastewna jest naturalną skałą pochodzenia osadowego nazywaną węglanem wapnia. Jest ona źródłem pełnowartościowego wapna niezbędnego do prawidłowego rozwoju zwierząt w każdym wieku a w szczególności w okresie wzrostu i rozrodu. Kreda pastewna posiada szerokie zastosowanie, pozytywnie wpływa na układ trawienny, naczyniowy, kostny, nerwowy, mięśniowy, chroni również przed osteoporozą, jest źródłem makro i mikroelementów, charakteryzuje się bardzo wysoką przyswajalnością i strawnością.
Można skarmiać nią zwierzęta bezpośrednio lub stosować jako dodatek paszowy dla bydła, drobiu, trzody chlewnej oraz zwierząt futerkowych, które podlegają zakładowej kontroli produkcji oraz ostrym reżimom kontroli lokalnych urzędów weterynaryjnych. Stosowanie kredy pastewnej w żywieniu drobiu korzystnie wpływa na wylęgowość jaj, gwarantuje tworzenie gładkiej i twardej skorupy jajek.
Oferujemy sprzedaż kredy pastewnej Viva Max marki Lafarge o drobnoziarnistej frakcji 0.1-0.4 mm w cenie 290 zł za tonę oraz o frakcji 0,4-0,8 mm w cenie 320 zł za tonę. Produkt dostępny jest na palecie w opakowaniach po 25 kg. Do podanej ceny należy doliczyć 8% vat, oraz koszt transportu do danego miejsca. Oferujemy pomoc i fachowe doradztwo na najwyższym poziomie, posiadamy szeroką ofertę produktów. Dostawy są cało samochodowe w wielkości 24 ton, w przypadku dostaw mniejszych ilości wycena jest indywidualna. Istnieje możliwość dostawy kilku rodzajów wapna tj. POLCALC III Generacji oraz SUPERMAG bądź Kredy Pastewnej w jednym transporcie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 607 414 814 oraz do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.martus.com.pl
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:  290 PLN
Kontakt:
MARTUS
Telefon: 607414814

cała Polska
E-mail: katarzyna2020martus@op.pl
Data dodania: 2024-05-15