Wapno POLCALC Magnez PLUS

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze Martus
Posiadam w sprzedaży wapno granulowane POLCALC Magnez PLUS. Jest to wysokoreaktywny nawóz wapniowy z wysoką zawartością tlenku magnezu. Błyskawicznie podnosi pH gleby i neutralizuje szkodliwe kwasy. Skutecznie uzupełnia niedobory magnezu. Produkt składa się z granulowanej mączki wapiennej i mączki dolomitowej- wapń całkowity 35 % CaO i 16 % MgO. Produkowany jest z naturalnej skały dolomitowej oraz naturalnej skały wapiennej.
Proponowane wapno dostępne jest w opakowaniach BB 500kg oraz woreczkach 25 kg.
Oferujemy doradztwo w wyborze optymalnego produktu. Do ceny 510 zł za 1 tonę należy doliczyć 8% VAT plus koszt transportu, który jest ustalany indywidualnie w zależności od miejsca dostawy wapna. Dostawy są cało samochodowe, w przypadku dostaw mniejszych ilości wycena jest indywidualna. Istnieje możliwość dostawy kilku rodzajów wapna tj. POLCALC Magnez Plus, POLCALC III Generacji oraz SUPERMAG bądź Kredy Pastewnej w jednym transporcie.
Prowadzimy również sprzedaż wapna POLCALC Magnez Plus na palecie w woreczkach 25 kg, wówczas cena produktu wynosi 560 zł za tonę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.martus.com.pl oraz pod numerem telefonu: 607 414 814
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:  510 PLN
Kontakt:
MARTUS
Telefon: 607414814

cała Polska
E-mail: katarzyna2020martus@op.pl
Data dodania: 2024-05-15