Sprzedam Ekologiczny nawóz POLAWIX®

Sprzedam Ekologiczny nawóz POLAWIX®Sprzedam Ekologiczny nawóz POLAWIX®
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze zamowieniapolawix@gmail.com
Sprzedam ekologiczny nawóz POLAWIX®
Środek poprawiający właściwości gleby produkowany na bazie skał wulkanicznych, do zastosowania w rolnictwie ekologicznym. Jego działanie oraz skład chemiczny zostały potwierdzone przez odpowiednie, uprawnione do tego jednostki, m.in.Instytut Upraw, Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach czy Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach.surowce stosowane przy produkcji Polawix’u są pochodzenia naturalnego.
Struktura środka powoduje ułatwienie rozwoju korzeni roślin podczas stosowania na ciężkich glebach poprzez rozpulchnienie i poprawienie gruzełkowatości gleby.
Nie ma możliwości przenawożenia środkiem – środek nie jest toksyczny ani żrący w żadnej ilości. Nie powoduje uszkodzeń u młodych roślin.
Produkt jest bezpieczny w użyciu – przy produkcji nie wykorzystuje się żadnych drażniących chemikaliów, nie powoduje skażenia środowiska, nie doprowadza do eutrofizacji pobliskich zbiorników wodnych.
Środek można stosować w uprawie każdego rodzaju roślin.Posiadamy wszelką niezbędną dokumentację wymaganą do wprowadzenia tego środka do obrotu na terenie Unii Europejskiej, m.in. patent w systemie PCT zapewniający ochronę prawną naszego rozwiązania, pozwolenie na obrót, ekocertyfikat wraz z pozytywnymi opiniami uprawnionych Instytutów rolniczych.
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:  22 PLN
Kontakt:
POLAWIX®
Telefon: 603606413
Gniewkowo
Kujawsko-pomorskie
E-mail: zamowieniapolawix@gmail.com
Data dodania: 2019-04-12