Nawóz Wulkaniczny

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze Nawóz wulkaniczny
ECO-PLON Volcanic Minerals® to polski i opatentowany, naturalny produkt wieloskładnikowej mieszanki w postaci rozdrobnionej mączki, którą można stosować: przed siewem przy użyciu rozsiewacza, w trakcie wzrostu poprzez opylanie roślin oraz posezonowo jako przygotowanie gleby na następny sezon (w zależności od pH gleby). Można również opylać ziarna przed siewem.

Mieszanka zwalcza choroby roślin i gleby, działa owadobójczo oraz grzybobójczo. Jest nietoksyczna i nie wymaga okresu karencji. Nie ma możliwości przenawożenia gleby i przeterminowania produktu. Jest całkowicie naturalna, nie spali sadzonek i młodych roślin. Mieszanki skał wulkanicznych ze skałami osadowymi należy stosować przedsiewnie. Pozostaje długo w glebie i nie jest wypłukiwana przez wody gruntowe, a zawarte w niej minerały uwalniają się stopniowo przez co ich oddziałanie na glebę jest długoterminowe.

Rośliny zasilane są we wszystkie potrzebne makro i mikroelementy, niezbędne dla wzrostu roślin i rozwoju systemu korzeniowego. Mieszanka remineralizuje glebę.

Na oferowany towar posiadam wszystkie certyfikaty.Podana kwota jest ceną za 1000 kg w workach big-bag.
ECO-PLON Volcanic Minerals - nawóz naturalny ze skał wulkanicznych.
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:  1 250 PLN
Kontakt:
Volcanic Mineral
Telefon: 730005500
Puławy
cała Polska
E-mail: dd.starowicz@gmail.com
Data dodania: 2018-01-29