Oświetlenie LED - oprawy COESFELD odporne na amoniak

Oświetlenie LED - oprawy COESFELD odporne na amoniakOświetlenie LED - oprawy COESFELD odporne na amoniak
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze info@krulen.com.pl
Firma KRULEN Technika Świetlna oferuje do sprzedaży oprawy oświetleniowe LED odporne na działanie amoniaku produkowane przez niemiecką firmę NORKA GmbH. Oprawy COESFLED mogą być stosowane do oświetlania stajni, obór, wolier i wszelkich pomieszczeń o podwyższonym stężeniu amoniaku. Oprawa COESFELD produkowana jest w wersji 1- lub 2-lampowej, temperatura barwowa 840/4000 K lub 850/5000 K. Odporna na warunki atmosferyczne obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym; kolor biały. Stopień szczelności IP 65 (1-/2-lampowa) i IP 67 (1-lampowa). Komora transformatora odseparowana jest termicznie od źródła światła. System krótkich uszczelek NORKA odpornych na opary, odkształcenia i starzenie się z silikonu/ syntetycznej gumy.

Oprawa COESFELD dostępna jest z niezależnie regulowanymi kloszami wykonanymi z PMMA Transopal® (o wzmocnionej odporności), z wewnętrznym aluminiowym odbłyśnikiem (MIRO-SILVER®). Klosze mogą być obracane i blokowane co 10°. Wbudowany transformator 230 V AC/DC jest odporny na działanie amoniaku; możliwość podłączenia zasilania awaryjnego. Jedna pokrywa dostępu, jedno wejście kablowe M20, odporny na działanie amoniaku przewód przyłączeniowy (2 m) 2 x 2,5 mm², wewnętrzne okablowanie odporne na amoniak. Opcjonalnie okablowanie przelotowe.

Oprawa COESFELD dostępna jest z rozsyłem średnim, szerokim, średnim z oświetleniem pośrednim oraz bardzo szerokim. Brak konieczności wymiany źródeł światła sprawia, iż oprawa COESFELD może być montowana w bardzo trudno dostępnych miejscach. Oprawa COESFELD pracuje w szerokim zakresie temperatur: od -25°C do +40°C.
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:
Kontakt:
KRULEN Technika Świetlna
Telefon: +48 22 616 60 54
Warszawa
Mazowieckie
E-mail: info@krulen.com.pl
Data dodania: 2014-12-29