Ciągnik górski AEBI TT 70s + kosiarka AEBI Grass Rake

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze Kazimierz
Ciągnik górski AEBI TT 70S (2002) + kosiarka AEBI GRASS RAKE
Specjalistyczny ciągnik górski, szwajcarskiej firmy AEBI Terratrack światowy lider w pracy na stromych zboczach. Uniwersalny nosnik narzędzi zawieszanych z przodu i z tyłu do pracy na pochyłym terenie.
Dzięki lekkiej i szerokiej budowie i nisko położonemu środkowi cięzkości oraz oponom Terra o takiej samej wielkości wyjątkowo dobrze radzi sobie w pochyłym terenie i nie niszczy gleby.
Napęd na cztery koła z kierowaną osią przednią , niesamowicie zwrotny i o kompaktowych rozmiarach zewnetrznych przystosowany do uniwersalnych zastosowań przez wszystkie sezony.
Możliwości zastosowania prawie nieograniczone. Nośnik różnych narzędzi rolniczych i komunalnych
z przodu i z tyłu: kosiarki bijakowe, wysięgnikowe, agregaty do osuszania paszy, przetrząsarko – zgrabiarki tasmowe, ładowarki czołowe, przyczepy, rozlewacze gnojownicy, czy pługi śnieżne – wszystko montowane szybko i bez użycia narzędzi.
Moc silnika 61 KM, prędkośc max. 40 km/h, przekładnia hydrostatyczna, liczba obrotów WOM 540,
4 cylindry, zawory suwakowe, przedni podnośnik hydrauliczny, hydrauliczne wspomaganie kierownicy, przedni wałek przekaźnika mocy, kabina klimatyzowana
AEBI Terratrack 70S to genialna technologia o wielofunkcyjnym zastosowaniu przez cały rok i dobra inwestycja. Cena kompletu 85 000 pln , lokalizacja Bachórzec 256, woj. Podlkarpackie, gm Dubiecko
Więcej informacji: tel. 662 287 281, 16 651 16 11, Specjalistyczne Maszyny Rolnicze i Ogrodnicze Bachórzec 256, woj. Podkarpackie gm Dubiecko.
https://www.youtube.com/watch?v=2-tyyigRyZI
https://www.youtube.com/watch?v=-ofLxO2-QEM
https://www.youtube.com/watch?v=h4OipUzNDcQ
https://youtu.be/nxpxt26SpVY
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Używane
Cena:  85 000 PLN
Kontakt:
Kazimierz Gąsior
Telefon: 662287281
Bachórzec
Podkarpackie
E-mail: jblazejczyk@o2.pl
Data dodania: 2018-04-27