Mechanik maszyn i urządzeń rolniczych - Francja

Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze ipf2014
Agencja Pracy IPF Sp. z o.o. Sp. komandytowa (cert. 5450) poszukuje dla swojego klienta we Francji wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ ROLNICZYCH

Miejsce pracy: Francja północna
Data rozpoczęcia: od zaraz

Zakres obowiązków:
- Przeprowadzanie operacji diagnostycznych, naprawy i konserwacji maszyn i urządzeń rolniczych firm ISEKI, KUBOTA i BUGNOT (ciągniki, kosiarki, rozdrabniacze, sianokosy, kombajny, etc.)
- Praca w obszarze hydrauliki i elektryki
- Sprawdzanie i montaż elementów mechanicznych, hydraulicznych, urządzeń zabezpieczających, stabilizatora maszyn i sprzętu przed dostawą
- Wykonywanie konserwacji sprzętu( silniki, układy hydrauliczne, mechanizmy)
- Naprawa silników typu diesel
Wymagania
- kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny!)
- umiejętność czytania planu technicznego
- samodzielność na stanowisku pracy

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B;
- własne auto do dyspozycji
- komunikatywna znajomość języka francuskiego
Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach polskich
- premię stałą
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- darmowe zakwaterowanie oraz dojazd i jazd z projektu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem „mechanik maszyn rolniczych” na adres e-mail: daria.roszczyk@ipf.jobs
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
IPF
Telefon: 61 222 60 56
Poznań
Wielkopolskie
E-mail: dariaroszczyk@ipf.jobs
Data dodania: 2015-03-06