Konferencja Handlowa Meat Market 2015

Konferencja Handlowa Meat Market 2015
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze Meat Market
Meat Market 2015 to konferencja poświęcona zagadnieniom handlu mięsem i przetworami mięsnymi skierowana do osób profesjonalnie zajmujących się zakupem i sprzedażą, której towarzyszą spotkania z kupcami z sieci handlowych. Najbliższa edycja będzie pierwszą organizowaną dla branży mięsnej i odbędzie się 17 kwietnia 2015 roku w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Meat Market to drugi tego typu projekt portalu fresh-market.pl – organizatora konferencji Fresh Market, spotkania dla dostawców owoców i warzyw, organizowanego z powodzeniem już od siedmiu lat.

Meat Market to bezpośrednie spotkania biznesowe na stoiskach sieci handlowych. Wśród uczestników spotkania będą obecni kupcy mięsa i przetworów mięsnych z Polskich i zagranicznych sieci handlowych. Meat Market 2015 to jedyna i niepowtarzalna okazja do poznania się, przedstawienia oferty i omówienia warunków współpracy.

Meat Market to jedyna tego typu impreza w Polsce skupiająca największe sieci handlowe, hurtownie, eksporterów, importerów z Polski i zagranicy w jednym miejscu. Dla uczestników to przede wszystkim możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Meat Market to także wykłady ekspertów branży mięsnej, które są tłumaczone na język angielski. W trakcie wykładów omawiane są najważniejsze zagadnienia branży mięsnej: analizy sytuacji rynkowej w Polsce i Europie, prognozy nadchodzących zmian i sytuacji cenowej w nadchodzącym sezonie.


Udział w Meat Market 2015 zadeklarowało kilkanaście sieci handlowych, m. in. Auchan, Dino Market, Marcpol, SPS Handel.
Konferencja Meat Market jest szeroko promowana przez polskie i zagraniczne media branżowe oraz instytucje. Wśród naszych partnerów są m. in.: Związek Polskie Mięso, portal www.firmymiesne.pl, portal www.masarnie.pl.

Wszelkie informacje odnośnie wydarzenia dostępne są na stronie www.meatmarket.pl
Typ: Inne
Stan przedmiotu:
Cena:
Kontakt:
Meat Market
Telefon: 603 811 818
Ożarów Mazowiecki
Mazowieckie
E-mail: meatmarket2015@wp.pl
Data dodania: 2015-02-05