Program telewizyjny

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze Afryka
Rozpoczynamy casting dla polskich przedsiębiorców/inwestorów do programu kręconego w Afryce!
W programie/serialu dokumentalnym będą pokazane pierwsze inwestycje polskiego przedsiębiorcy w państwie leżącym w Afryce Środkowej. Od samego początku w projekcie tym będzie uczestniczył Prezydent i rząd kraju afrykańskiego, który przygotował odpowiednią strategię dla polskich inwestycji.
Jesteś doświadczonym przedsiębiorcą z otwartą głową i nie boisz się wyzwań związanych z rozpoczęciem biznesu w innym kraju? Chcesz udowodnić pod okiem kamer, że ten kierunek inwestycji jest najbardziej intratny z możliwych!
Jeżeli tak to zapraszamy!
W pierwszej kolejności rozpatrujemy zgłoszenia przedsiębiorców z dziedziny żywności, rolnictwa, uprawy, hodowli oraz budowy infrastruktury przemysłu rolno – spożywczego.

Wybrani przedsiębiorcy będą uczestniczyli w pierwszej rozmowie na platformie zoom z Prezydentem kraju Afryki Środkowej na przełomie sierpnia i września 2021 r., która będzie nagrywana i będzie częścią nowego serialu.
Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia swojej osoby na mail afryka@atlantafilms.pl w tytule wpisując AFRYKA. Prosimy o krótkie przedstawienie swojej działalności.
Czekamy na Ciebie, naprawdę warto wziąć udział w tym nowatorskim programie!
Typ: Inne
Stan przedmiotu:
Cena:
Kontakt:
Atlanta Films
Telefon:

cała Polska
E-mail: dorota.macha@atlantafilms.pl
Data dodania: 2021-08-05