Trawnik z rolki, trawa z rolki

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze Michał Popielarz
Perfect Grass & Garden Trawnik z rolki jest firmą, która powstała z pasji i zamiłowania do zielonych trawników. Jesteśmy firmą produkcyjno-usługową. Specjalizujemy się w produkcji trawy na folii, a także zakładaniem trawników z rolki i siewu.
Nasz trawnik z rolki charakteryzuję się dużą odpornością na deptanie, co idealnie sprawdzi się w przydomowych ogrodach jak i terenach rekreacyjnych. Zastosowany przez nas proces produkcji na folii sprawia, że układ korzeniowy trawy w trakcie jej zbierania pozostaje całkowicie nieuszkodzony. Dzięki temu trawę możemy użytkować od razu po jej ułożeniu. Mamy 100 % pewność jej szybkiego ukorzenienia. Produkowana przez nas trawa siana jest na podłożu torfowym, które przywozimy bezpośrednio z miejsca, w którym je wydobywamy. Dzięki naszej dbałości o szczegóły w procesie produkcji i korzystanie z najwyższej jakości produktów, sprawdzonych producentów naszą trawę zaliczamy do jakości premium.
Cennik na rok 2022 (ceny brutto)
Nasze produkty:
•Trawa z rolki 50x200x0.25 ( 1m2 ) – od 18 zł/m2
•Obrzeża plastikowe 45, 58, 75mm ( Ekobord ) – od 5 zł/mb
•Szpilki plastikowe 20, 25 cm – od 0,50 zł/szt
•Nasiona trawy Barenbrug, Trawnik Polski – na zamówienie
Zapraszamy Państwa do współpracy. Do każdego zrealizowanego u nas zamówienia na trawę z rolki dodajemy poradnik. Zawarliśmy w nim niezbędne informację i spostrzeżenia, które wypracowaliśmy po przez długoletnie doświadczenie w procesie produkcji i pielęgnacji trawy. W instrukcji zawarte są praktyczne jak i merytoryczne informacje na temat odpowiedniej pielęgnacji trawy. Stworzony przez nas poradnik dokładnie przeprowadzi Państwa przez niezbędne procesy pielęgnacji jak i kondycjonowania trawnika.
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:  18 PLN
Kontakt:
Perfect Grass_Garden Trawnik z rolki
Telefon: 510610268
Żyrardów
cała Polska
E-mail: perfect.grass.garden@gmail.com
Data dodania: 2022-02-02