Sprzedam Ekologiczny nawóz POLAWIX®

Sprzedam Ekologiczny nawóz POLAWIX®Sprzedam Ekologiczny nawóz POLAWIX®
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze zamowieniapolawix@gmail.com
Sprzedam ekologiczny nawóz POLAWIX®
Środek poprawiający właściwości gleby produkowany na bazie skał wulkanicznych, do zastosowania w rolnictwie ekologicznym. Jego działanie oraz skład chemiczny zostały potwierdzone przez odpowiednie, uprawnione do tego jednostki, m.in.Instytut Upraw, Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach czy Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach.surowce stosowane przy produkcji Polawix’u są pochodzenia naturalnego.
Struktura środka powoduje ułatwienie rozwoju korzeni roślin podczas stosowania na ciężkich glebach poprzez rozpulchnienie i poprawienie gruzełkowatości gleby.
Nie ma możliwości przenawożenia środkiem – środek nie jest toksyczny ani żrący w żadnej ilości. Nie powoduje uszkodzeń u młodych roślin.
Produkt jest bezpieczny w użyciu – przy produkcji nie wykorzystuje się żadnych drażniących chemikaliów, nie powoduje skażenia środowiska, nie doprowadza do eutrofizacji pobliskich zbiorników wodnych.
Środek można stosować w uprawie każdego rodzaju roślin.Posiadamy wszelką niezbędną dokumentację wymaganą do wprowadzenia tego środka do obrotu na terenie Unii Europejskiej, m.in. patent w systemie PCT zapewniający ochronę prawną naszego rozwiązania, pozwolenie na obrót, ekocertyfikat wraz z pozytywnymi opiniami uprawnionych Instytutów rolniczych.
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:  22 PLN
Kontakt:
POLAWIX®
Telefon: 603606413
Gniewkowo
Kujawsko-pomorskie
E-mail: zamowieniapolawix@gmail.com
Data dodania: 2019-04-12
Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce