Silosy Paszowe MARCO-POLO

Silosy Paszowe MARCO-POLOSilosy Paszowe MARCO-POLO
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze marco-polo
Silosy firmy MARCO – POLO to polskie produkty posiadające rekomendację doświadczonych hodowców drobiu, trzody chlewnej i bydła. Marka wyrobów zyskała uznanie wśród użytkowników dzięki ciągłemu doskonaleniu produkcji.
Silosy przeznaczone są do magazynowania śruty zbożowej, suchych mieszanek paszowych (granulowanych i sypkich) oraz ziaren zbóż, nasion roślin oleistych i kukurydzy a także pelletu opałowego z drewna lub słomy zbożowej.
Zbudowane są z wysokiej jakości stali ocynkowanej płaskiej. Odpowiednia grubość blach oraz solidna konstrukcja zapewniają dużą wytrzymałość i trwałość. Konstrukcja silosu paszowego pozwala na całkowite pneumatyczne napełnienie oraz bezproblemowe jego opróżnienie bez konieczności wykonywania jakichkolwiek prac wewnątrz zbiornika. Załadunek silosów odbywa się za pomocą przenośników ślimakowych, spiralnych, zgarniakowych, itp. Wzierniki rewizyjne umożliwiają ocenę stanu napełnienia. Nogi silosu są również ocynkowane, co skutecznie zapobiega rdzewieniu.
Zamówienie na silosy można składać mailowo, telefonicznie bądź bezpośrednio w siedzibie firmy.
Cena silosu jest uzależniona od jego wielkości. Cena podana w ogłoszeniu dotyczy silosu o pojemności 4.59m3 i jest ceną brutto.
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:
Kontakt:
marco-polo
Telefon: 23 684 19 16
Poniatowo
Mazowieckie
E-mail: sekretariat@marco-polo.net.pl
Data dodania: 2015-07-30