Oświetlenie LED - oprawy COESFELD odporne na amoniak

Oświetlenie LED - oprawy COESFELD odporne na amoniakOświetlenie LED - oprawy COESFELD odporne na amoniak
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze info@krulen.com.pl
Firma KRULEN Technika Świetlna oferuje do sprzedaży oprawy oświetleniowe LED odporne na działanie amoniaku produkowane przez niemiecką firmę NORKA GmbH. Oprawy COESFLED mogą być stosowane do oświetlania stajni, obór, wolier i wszelkich pomieszczeń o podwyższonym stężeniu amoniaku. Oprawa COESFELD produkowana jest w wersji 1- lub 2-lampowej, temperatura barwowa 840/4000 K lub 850/5000 K. Odporna na warunki atmosferyczne obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym; kolor biały. Stopień szczelności IP 65 (1-/2-lampowa) i IP 67 (1-lampowa). Komora transformatora odseparowana jest termicznie od źródła światła. System krótkich uszczelek NORKA odpornych na opary, odkształcenia i starzenie się z silikonu/ syntetycznej gumy.

Oprawa COESFELD dostępna jest z niezależnie regulowanymi kloszami wykonanymi z PMMA Transopal® (o wzmocnionej odporności), z wewnętrznym aluminiowym odbłyśnikiem (MIRO-SILVER®). Klosze mogą być obracane i blokowane co 10°. Wbudowany transformator 230 V AC/DC jest odporny na działanie amoniaku; możliwość podłączenia zasilania awaryjnego. Jedna pokrywa dostępu, jedno wejście kablowe M20, odporny na działanie amoniaku przewód przyłączeniowy (2 m) 2 x 2,5 mm², wewnętrzne okablowanie odporne na amoniak. Opcjonalnie okablowanie przelotowe.

Oprawa COESFELD dostępna jest z rozsyłem średnim, szerokim, średnim z oświetleniem pośrednim oraz bardzo szerokim. Brak konieczności wymiany źródeł światła sprawia, iż oprawa COESFELD może być montowana w bardzo trudno dostępnych miejscach. Oprawa COESFELD pracuje w szerokim zakresie temperatur: od -25°C do +40°C.
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:
Kontakt:
KRULEN Technika Świetlna
Telefon: +48 22 616 60 54
Warszawa
Mazowieckie
E-mail: info@krulen.com.pl
Data dodania: 2014-12-29
Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce