Suszarnia aerodynamiczna do trocin SA-600

Suszarnia aerodynamiczna do trocin SA-600Suszarnia aerodynamiczna do trocin SA-600Suszarnia aerodynamiczna do trocin SA-600
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze Andriist25
DOSTĘPNE OD RĘKI

Jak działa suszarnia aerodynamiczna?

Sprzęt jest tunelem aerodynamicznym, przez który idzie strumień gorącego powietrza. Źródłem ciepła jest podłączony piec na paliwo stałe. Jednostka pompuje temperaturę w zakresie 120-150 ° C, co eliminuje zapłon.

Etapy suszenia trocin:

Surowce są ładowane do przenośnika o pojemności 1 m³
Jednocześnie gorące powietrze jest wdmuchiwane do rurociągu
Wraz ze środkiem suszącym surowiec jest transportowany rurociągiem
Ze względu na wysoką temperaturę wilgoć z powierzchni surowca odparowuje, a wilgoć wewnętrzna przemieszcza się na powierzchnię
Ten proces i optymalna temperatura nie pozwalają na zapłon cząstek.
Zakres suszenia aerodynamicznego jest dość szeroki. Pellety paliwowe mogą być produkowane dla gospodarstw, przedsiębiorstw z własnym kotłem, domów, łaźni i saun oraz innych obiektów. Pellety i brykiety są obecnie kupowane do kominków, kotłów i pieców.

Zalety suszarek aerodynamicznych:

W porównaniu z innymi profesjonalnymi suszarkami, suszenie aerodynamiczne trocin SA-600 jest kompaktowe i nie wymaga przygotowania podłoża. Po drugie, aby zamontować suszarkę aerodynamiczną NIE POTRZEBUJE specjalnego wyposażenia wymiarowego. Jest łatwy w instalacji i obsłudze oraz zapewnia niemal pełną automatyzację procesu. Po trzecie, jest ekonomiczny. Suszarka do trocin zużywa sporo energii, biorąc pod uwagę, że jest podłączona do kotła na paliwo stałe. Do suszenia, nadaje się jako trociny i wióry oraz odpady rolnicze, łuski słonecznika, świerk, słoma, torf. Suszone surowce mogą być wykorzystywane do produkcji pelletu i brykietów paliwowych. Możesz osobno kupić suszarkę do trocin, a także zamówić kompleksowy sprzęt do granulacji. SA-600 może być używany niezależnie lub stać się jednym z elementów roboczych profesjonalnego sprzętu.

Cechy techniczne suszarki do trocin SA-600:

długość rurociągu - 25m
zbiornik kalibratora mieści 1 m³ trocin
napęd wentylatora - 5,5 kW;
wydajność - 600 kg / h
system „Cyclone”;
początkowa wilgotność surowców wynosi do 60%
Cegła do pieca nie wchodzi w skład zestawu!

Oferujemy zakup suszarki aerodynamicznej CA-600 w przystępnej cenie. Zapewniamy gwarancję na sprzęt. Dzięki naszemu sprzętowi możesz rozpocząć własną działalność i uzyskać zysk już od pierwszych dni. Charakterystyka gotowego produktu w przypadku zakupu mini-linii do granulacji: wilgotność od 8 do 12%, gęstość brykietów, pellety - 1 - 1,3 g / cm ³, wysokie wskaźniki wydajności.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami, a otrzymasz wysokiej jakości wsparcie techniczne, porady dotyczące instalacji i pierwszego uruchomienia sprzętu.


Charakterystyka:

Producent LabEcoTech
Okres gwarancji 12 (miesięcy)

Wymiary:

Długość 10750 (mm)
Szerokość 3060 (mm)
Wysokość 3600 (mm)
Waga 1200 kg.

Filmiki pracy naszych urządzeń:
www.youtube.com/channel/UCbuBaq_R1OHE0rYElGYp3NA

Podane w ogłoszeniu ceny są cenami netto, do cen należy doliczyć podatek Vat 23%
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:  89 300 PLN
Kontakt:
LabEcoTech
Telefon: 793993383
Warszawa
Mazowieckie
E-mail: andrzej.st@labecotech.pl
Data dodania: 2023-02-27