Linia do granulacji MLG-1000 DUO 48 kW

Linia do granulacji MLG-1000 DUO 48 kWLinia do granulacji MLG-1000 DUO 48 kWLinia do granulacji MLG-1000 DUO 48 kW
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze Andriist25
DOSTĘPNE OD RĘKI!

Linia do produkcji pelletu i mieszanek paszowych MLG-1000 DUO firmy LabEcoTech, oparte na dwóch granulatorach GRAND-300, przeznaczone jest do produkcji granulek od 2 mm do 8 mm z różnego rodzaju surowców. Linia peletująca może służyć jako wyposażenie do produkcji peletów i mieszanek paszowych zarówno w domu jak i w biznesie.


Tak wysokie wskaźniki wydajności uzyskuje się dzięki jednoczesnej pracy dwóch ganulatorów serii Grand-300, z których każdy wyposażony jest w silnik o mocy 22 kW, matrycę o średnicy 300 mm, ruchome rolki i mocną przekładnie z napędem pasowym. Prawidłowe działanie granulatorów zapewnia indywidualna kontrola podawania surowców do granulatora. Za ten aspekt odpowiada podwójny przenośnik ślimakowy precyzyjnego podawania serii MTZ-200, który jest wyposażony w dwa przenośniki ślimakowe, z których każdy jest wyposażony w indywidualne mieszadło, zapobiegające zawieszaniu się surowca w leju samowyładowczym. Oddzielne sterowanie obrotami każdego mechanizmu ślimakowego z panelu sterowania pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności indywidualnie dla każdego granulatora.


Specjalny kształt tacy odbiorczej przesiewacza BKO-200 umożliwia jednoczesne odbieranie granulatu z dwóch granulatorów w celu późniejszego przesiewania cząstek niegranulowanych. Przesiewacz BKO-200 pełni również funkcję wstępnego schładzania granulatu, co działa dzięki systemowi odpylania. Rolą układu wydechowego jest usuwanie powietrza z drobinkami pyłu ze strefy granulacji i przesiewanie do specjalnych worków oraz zawracanie oczyszczonego powietrza przez filtry do otoczenia.


Dla Twojej wygody możemy nie tylko dobrać linię do Twoich wymagań, ale również pomóc w instalacji, uruchomieniu i osiągnięciu pożądanego efektu!


Linia do granulacji MLG-1000 DUO wyposażona jest w:

1. Bunkier do równomiernego podawania surowców MTZ-200 DUO:

Jednostka ta zużywa 1,5 kW energii elektrycznej, posiada płynną regulację posuwu za pomocą przetwornicy częstotliwości.


2. Dwa niezawodne granulatory GRAND-300:

Jeden granulator GRAND-300 bez problemu poradzi sobie z różnego rodzaju surowcami o wydajności do 350 kg/h dla peletu i do 700 kg/h dla paszy mieszanej. Zainstalowane zostaną również różne silniki dla różnych rodzajów surowców, dla mieszanki paszowej o mocy 30 kW i dla pelletu o mocy 22 kW. A ty masz już dwa!


3. Kalibrator-chłodnica gotowego granulatu BKO-200:

To urządzenie pełni funkcję dodatkowego chłodzenia produktu, ponieważ ten z kolei nagrzewa się podczas prasowania. Ponadto urządzenie to będzie odsiewać kurz i nierówne granulki za pomocą specjalnego bębna. Ten węzeł zużywa 0,12 kW.


4. System nawilżania:

Głównymi elementami systemu nawilżania są: zawór elektryczny, pompa, zbiornik wody 200 l, przekaźnik czasowy. System ten jest połączony ze ślimakiem zaopatrzenia w surowce, co pozwala na dodanie wymaganej, odmierzonej ilości wilgoci do granulatora podczas ruchu biomasy. Pobór mocy 0,37 kW.


5. Zamknięty układ odciągowy:

Urządzenie to za pomocą wentylatora cyrkuluje powietrze niezbędne do chłodzenia granulek i zbierania skalibrowanych pozostałości surowców i pyłu w pojemnikach w postaci worków, które są na nim zainstalowane. Pobór mocy 1,5 kW.


6. Panel sterowania linii granulacyjnej:

Sterujesz dwoma paszami i granulatorami oddzielnie za pomocą jednego panelu sterowania. Niewielkie gabaryty oraz wbudowany system chłodzenia automatyki sprawiają, że centrala jest niezawodna i wygodna w montażu obok linii produkcyjnej.


Linia MLG-1000 DUO umożliwia granulowanie różnego rodzaju surowców:

odpady drzewne do 700 kg/h;
słoma do 500 kg / godzinę;
biomasa rolnicza do 1400 kg/h;
nasiona do 550 kg / godzinę;
i wiele więcej. Najważniejsze jest spełnienie wymagań dotyczących frakcji i poziomu wilgotności przetwarzanych surowców.


Linia ta może być wykorzystywana jako samodzielna jednostka produkcyjna lub wyposażona w dodatkowe wyposażenie, które sprawi, że produkcja pelletu i paszy stanie się bardziej zautomatyzowana.


Charakterystyka:

Producent LabEcoTech
Napięcie 380 V
Przenośnik paszowy Tak
Rozszerzony zasobnik Tak
Okres gwarancji 12 miesięcy

Wymiary:

Waga 1900 kg
Długość 4000 mm
Szerokość 2000 mm
Wysokość 2300 mm

Filmiki pracy naszych urządzeń:
www.youtube.com/channel/UCbuBaq_R1OHE0rYElGYp3NA

Podane w ogłoszeniu ceny są cenami netto, do cen należy doliczyć podatek Vat 23%
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:  155 900 PLN
Kontakt:
LabEcoTech
Telefon: 793993383
Warszawa
Mazowieckie
E-mail: andrzej.st@labecotech.pl
Data dodania: 2023-02-27