Peleciarka / Granulator do pellet Ultra-280 / 22 kW

Peleciarka / Granulator do pellet Ultra-280 / 22 kWPeleciarka / Granulator do pellet Ultra-280 / 22 kWPeleciarka / Granulator do pellet Ultra-280 / 22 kW
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze Andriist25
DOSTĘPNY OD RĘKI

Firma LabEcoTech oferuje Państwu granulator Ultra-280 do produkcji pelletu. Granulator uniwersalny z silnikiem 22 kW jest w stanie granulować w pelet mieszankę z łuski nasion, słomy, odpadów słonecznika, trocin. Gotowy pellet nadaje się jako nawóz na pola i paliwo do kotłów. Model może być stosowany zarówno w sferze domowej, jak iw rolnictwie.

Granulator do trocin z silnikiem 22 kW, stosowany w gospodarstwach rolnych i przedsiębiorstwach. To urządzenie musi być podłączone do sieci trójfazowej za pomocą wyłącznika o prądzie znamionowym 44A. Średnica granulek na wylocie wynosi 6-8 mm.Ważne podzespoły tego sprzętu:

W szafie sterowniczej znajduje się automatyczny wyłącznik asynchronicznego silnika elektrycznego z elektromagnetycznym zabezpieczeniem termicznym oraz amperomierz elektroniczny zapewniający wygodną obsługę operatora. W przypadku wzrostu ustawionego natężenia lub uderzenia ciał obcych w granulator silnik zostanie natychmiast zatrzymany.
Wysokiej jakości obróbkę surowców zapewnia wzmocnione prasowanie i przeciskanie odważnika przez matrycę z otworami. Matryce ze stopów polerowanych mają doskonałe oznaczenia otworów. Przecieranie specjalnymi mieszankami ściernymi w produkcji odróżnia je od analogów.


Główne zalety naszego granulatora:

matryca wykonana jest ze stali 18KhGT z późniejszym nawęglaniem w piecu termicznym. Twardość warstwy wierzchniej metalu, jak i ścianek otworu wynosi 62 HRC, co zapewnia odporność na zużycie przez lata eksploatacji granulatora.


rolki są wykonane w taki sam sposób jak matryca;


granulator ma hypoidalną przekładnię śrubową. W porównaniu do kół zębatych walcowych przekładnia śrubowa zapewnia znacznie niższy poziom hałasu produktu, a także dłuższą żywotność przekładni;


w celu uniknięcia przeciążenia silnika zapewniamy przekaźnik termiczny, który w odpowiednim czasie wyłączy silnik w przypadku przegrzania;


każdy granulator przed malowaniem i sprzedażą jest testowany pod kątem wad z ich późniejszą eliminacją;


Wszystkie węzły wykonywane są we własnej produkcji z kontrolą jakości.


części poddawane dużym obciążeniom wykonane są ze stali stopowych z późniejszą obróbką cieplną.


Charakterystyka:

Napięcie: 380V;

Moc silnika: 22 kWWydajność:

pasza do 300-500 kg/godz.;

trociny do 300 kg/godz.;

słoma, łuska do 250 kg/godz.;

odpady słonecznikowe do 400 kg/godz.Średnica granulatu: 6-8 mm;

średnica matrycy: 280;

Waga: 500 kg;

Wymiary: dł.1300*szer.500*wys.1300mm.

Więcej informacji na stroni internetowej:
www.labecotech.pl

Filmiki pracy naszych urządzeń:
www.youtube.com/channel/UCbuBaq_R1OHE0rYElGYp3NA

Podane w ogłoszeniu ceny są cenami netto, do cen należy doliczyć podatek Vat 23%
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:  50 900 PLN
Kontakt:
LabEcoTech
Telefon: 793993383
Warszawa
Mazowieckie
E-mail: andrzej.st@labecotech.pl
Data dodania: 2023-02-27

Porady dla rolników