piasta bezobsługowa stalowa do agregatów i bron talerzowych

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze p.firek@zpuhradpol.pl
Piasta stalowa bezobsługowa STANDARD do tarcz agregatów uprawowych i bron talerzowych nadająca się praktycznie do każdego agregatu uprawowego, jest wytrzymała i łatwa do zamontowania. Jej kompaktowy wymiar oraz sposób montażu praktycznie eliminuje zapychanie brony. Jej specyficzny kształt oraz właściwości stali powodują wysoką odporność na uderzenia i warunki atmosferyczne. Piasta posiada wymiary kołnierza od 96 mm do 160 mm ilość i rozstaw otworów dostosowany do dowolnego talerza.
Piasta bezobsługowa składa się z korpusu odkutego ze stali konstrukcyjnej, łożyska, oraz wałka .
W piastę wciśnięte jest łożysko o wymiarach 68x35x37 stosowane w przemyśle samochodowym polskiej firmy FŁT Kraśnki, Zakładamy łożyska na które posiadamy Certyfikat dopuszczający stosowanie tych, że łożysk w przemyśle samochodowym. Całość została uszczelniona i nasmarowana na cały okres działania i nie wymaga czynności obsługowych.
Obróbka piasty jest wykonana wg ISO 2768 mK .
Piasta zabezpieczona jest uszczelniaczem kasetonowym i podwójnym zamknięciem. Pierwsze zamknięcie jest zamknięciem wciśniętym w piastę, a drugie jest osadzone na wałku co wraz z uszczelnieniem separuje łożysko od warunków zewnętrznych.
Czop piasty stalowy z gatunku C 45, chwyt mocujący 30,5 frezowany 3mm na długości 17mm zakończony gwintem M22x1,5.

Chwyt mocujący, rozstaw i ilość otworów możemy wykonać na zamówienie.
Typ: Sprzedam
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:  135 PLN
Kontakt:
Piotr Firek
Telefon: 517265608
Maszewo Duże
Mazowieckie
E-mail: p.firek@zpuhradpol.pl
Data dodania: 2017-06-06
Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce