Program telewizyjny

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze Afryka
Rozpoczynamy casting dla polskich przedsiębiorców/inwestorów do programu kręconego w Afryce!
W programie/serialu dokumentalnym będą pokazane pierwsze inwestycje polskiego przedsiębiorcy w państwie leżącym w Afryce Środkowej. Od samego początku w projekcie tym będzie uczestniczył Prezydent i rząd kraju afrykańskiego, który przygotował odpowiednią strategię dla polskich inwestycji.
Jesteś doświadczonym przedsiębiorcą z otwartą głową i nie boisz się wyzwań związanych z rozpoczęciem biznesu w innym kraju? Chcesz udowodnić pod okiem kamer, że ten kierunek inwestycji jest najbardziej intratny z możliwych!
Jeżeli tak to zapraszamy!
W pierwszej kolejności rozpatrujemy zgłoszenia przedsiębiorców z dziedziny żywności, rolnictwa, uprawy, hodowli oraz budowy infrastruktury przemysłu rolno – spożywczego.

Wybrani przedsiębiorcy będą uczestniczyli w pierwszej rozmowie na platformie zoom z Prezydentem kraju Afryki Środkowej na przełomie sierpnia i września 2021 r., która będzie nagrywana i będzie częścią nowego serialu.
Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia swojej osoby na mail afryka@atlantafilms.pl w tytule wpisując AFRYKA. Prosimy o krótkie przedstawienie swojej działalności.
Czekamy na Ciebie, naprawdę warto wziąć udział w tym nowatorskim programie!
Typ: Inne
Stan przedmiotu:
Cena:
Kontakt:
Atlanta Films
Telefon:

cała Polska
E-mail: dorota.macha@atlantafilms.pl
Data dodania: 2021-08-05
Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce