Gotówka pod zastaw maszyn rolniczych CAŁA POLSKA 518-921-553

Gotówka pod zastaw maszyn rolniczych CAŁA POLSKA 518-921-553
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze eurolombard
Posiadasz ciągnik lub inną maszynę rolniczą ? Dzięki naszej pomocy, możesz wyjść z długów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i weźmiesz pożyczkę pod zastaw ciagników, kombajnów, podnośników, ładowaczy oraz pozostałego sprzętu rolniczego itp. Oferujemy Ci nie tylko pożyczki pod zastaw maszyn, ale i ziemi czy też domów. Jeżeli chcesz pozbyć się ciążących nad Tobą zobowiązań, skontaktuj się z nami.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dlatego możemy Cię zapewnić, że przyjrzymy się Twojej sytuacji i wybierzemy najlepszą formę pomocy. Co ważne, nie sprawdzamy Cię w BIK. Po dostarczeniu przez Ciebie jedynie kilku dokumentów, rozpoczniemy proces przyznania Ci pomocy. W trzech prostych krokach, przez które Cię przeprowadzimy, uzyskasz niezbędne środki finansowe. Pieniądze otrzymujesz do ręki bezpośrednio przy podpisywaniu aktu notarialnego u notariusza.

Jesteśmy firmą rzetelną, profesjonalną i godną zaufania, co potwierdzają nasi dotychczasowi Klienci. Pomogliśmy pozbyć się problemów finansowych już wielu osobom. Czekamy na Twój kontakt, abyś mógł do nich dołączyć. Jeżeli masz więcej pytań, wypełnij formularz lub zadzwoń.

-Realizujemy pożyczki także w małych miejscowościach i na terenach wiejskich!!!
-Możliwy dojazd do klienta!!!

Euro Lombard
Wrocław 53-344, ul. Komandorska 147 (okolice Sky tower)
tel.: 71 788 48 28 Kom 518-921-553

Zapraszamy do nas 7 dni w tygodniu

od 8.00-23.00
Typ: Inne
Stan przedmiotu:
Cena:
Kontakt:
Euro Lombard
Telefon: 518-921-553
Wrocław
Dolnośląskie
E-mail: eurolombard@onet.pl
Data dodania: 2016-01-12