Izolacja przechowalni

Izolacja przechowalniIzolacja przechowalniIzolacja przechowalni
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze ekopur
Trwałe i szczelne natryskowe izolacje poliuretanowe, odporne na warunki obecne w budynkach rolniczych. Izolujemy nowe budynki przeznaczone na działalność rolniczą jak również stare, nadające się na adaptację do celów np. przechowalniczych. kom. 510-775-497. Zasięg naszej działalności obejmuje całą Polskę.

Najważniejsze zalety poliuretanu:

Dzięki natryskowi wewnętrznemu, schładzane jest samo powietrze i wsad wewnątrz przechowalni co gwarantuje maksymalną energooszczędność obiektu.

Minimalizacja strat ciepła przez przegrody oraz wysoka szczelność powłoki, dzięki bez łączeniowej monolitycznej strukturze.

Wysoka wytrzymałość pianki poliuretanowej na ciężkie warunki środowiskowe.

Wysoka twardość powoduje, że pianka poliuretanowa jest odporna na insekty i gryzonie, które w przypadku tradycyjnych materiałów izolacyjnych doprowadzają do ogromnych szkód.

Pianka poliuretanowa jest ekologiczna i może mieć kontakt z żywnością.

Pianka poliuretanowa, izolacja termiczna posiadająca wysoką odporność na związki chemiczne, gazy, niską temperaturę oraz wilgoć.

Niezmienność wymiarów pianki poliuretanowej, gwarantuje zachowanie szczelności przez cały okres eksploatacji.

Niezmienność parametrów, niezależnie od panującego agresywnego środowiska otaczającego, wysoki opór dyfuzyjny, bez łączeniowa struktura, stawia natryskową piankę zamknięto-komórkową na pierwszym miejscu wśród izolacji termicznych.

Możliwość mycia myjkami wysokociśnieniowymi, ułatwia prace oraz utrzymanie czystości i higieny.

Możliwość kontrolowania stanu technicznego tej izolacji, podczas codziennej obsługi obiektu, daje pewność jej skuteczności.

Poliuretan natryskowy bardzo dobrze sprawdza się w rolniczych budynkach w przypadku wykonania:

- docieplenia kurników, chlewni, obór, o konstrukcji drewnianej, stalowej, betonowej oraz bezpośrednio na płytę eternitową,
- izolacji antywykropleniowych, przeciwskropleniowych, przeciwroszeniowych skutecznie blokuje efekt skraplania w budynkach w których występuje wysoka wilgotność powietrza,
- izolacji przechowalni - chłodni, polegająca na adaptacji istniejących wiat drewnianych i stalowych czy budynków inwentarskich,
- izolacji wszelkich budynków rolniczych oraz adaptację do celów rolniczych przy minimalnej ingerencji w strukturę budynku.

Wszelkie informacje dostępne pod numerem telefonu: 510775497

Więcej informacji technicznych pod adresem internetowym:

http://www.eko-pur.pl/izolacja-termoizolacja-ocieplenie-przechowalni.htm

* Określenie kosztów usługi wymaga indywidualnej wyceny.
Typ: Inne
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:
Kontakt:
ekopur
Telefon: 510775497
Grójec
Mazowieckie
E-mail: patax@vp.pl
Data dodania: 2014-08-11