Katalog produktów rolniczych


Mikrobiologiczny polepszacz glebowy - Terra Biosa

Mikrobiologiczny polepszacz glebowy - Terra Biosa
Sprzedawca: PMJ Consulting
Producent: PMJ Consulting
Grupa: Nawozy
Opis produktu:

Skład Terra Biosa stanowią pożyteczne mikroorganizmy i zioła. Unikalna kompozycja mikroorganizmów stwarza lepsze warunki wzrostu dla roślin, zwiększając aktywność oraz populację bakterii poprawiających właściwości gleby. Oprysk gleby rozcieńczonym preparatem z wodą prowadzi do przywrócenia równowagi mikroorganizmów w glebie i uwolnienia składników pokarmowych, czyniąc je łatwo dostępnymi dla roślin. Jednym z widocznych efektów stosowania preparatu Terra Biosa jest większy system korzeniowy, który optymalizuje przyswajanie składników odżywczych przez roślinę. Preparat z uwagi na bardzo niskie pH w granicach < 3,5 posiada zdolność do ograniczenia występowania patogenów oraz szkodników w glebach i podłożach organicznych.

Terra Biosa wykorzystywany w produkcji roślinnej wpływa na poprawę kondycji roślin, pozwalają uzyskać lepsze, wyższej jakości plony.

Terra Biosa nie zawiera mikroorganizmów modyfikowanych genetycznie jest całkowicie wolny od GMO i bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Nie wymaga stosowania odzieży ochronnej. W UE jest certyfikowanym produktem ekologicznym.


Dane techniczne:

W skład preparatu wchodzą bakterie kwasu mlekowego, bakterie fotosyntetyzujące, drożdże, kwas octowy, alkohol.


Zastosowanie:

Terra Biosa jest preparatem mikrobiologicznym stosowanym w produkcji zbóż, rzepaku, kukurydzy, buraków cukrowych, ziemniaków, warzyw i owoców w gospodarstwach konwencjonalnych i ekologicznych.


Link do produktu: http://pmj-consulting.otobiznes.pl/p34299-mikroorganizmy-terra-biosa.html
Dane Kontaktowe:

Biosa Polska
Janów 19 B, 97-400 Bełchatów, woj. łódzkie
tel. +48 501 771 071
e-mail: info@biosapolska.pl
www.biosapolska.pl


  
Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce