Katalog produktów rolniczych


Mikrobiologiczny polepszacz glebowy - Terra Biosa

Mikrobiologiczny polepszacz glebowy - Terra Biosa
Sprzedawca: PMJ Consulting
Producent: PMJ Consulting
Grupa: Nawozy
Opis produktu:

Skład Terra Biosa stanowią pożyteczne mikroorganizmy i zioła. Unikalna kompozycja mikroorganizmów stwarza lepsze warunki wzrostu dla roślin, zwiększając aktywność oraz populację bakterii poprawiających właściwości gleby. Oprysk gleby rozcieńczonym preparatem z wodą prowadzi do przywrócenia równowagi mikroorganizmów w glebie i uwolnienia składników pokarmowych, czyniąc je łatwo dostępnymi dla roślin. Jednym z widocznych efektów stosowania preparatu Terra Biosa jest większy system korzeniowy, który optymalizuje przyswajanie składników odżywczych przez roślinę. Preparat z uwagi na bardzo niskie pH w granicach < 3,5 posiada zdolność do ograniczenia występowania patogenów oraz szkodników w glebach i podłożach organicznych.

Terra Biosa wykorzystywany w produkcji roślinnej wpływa na poprawę kondycji roślin, pozwalają uzyskać lepsze, wyższej jakości plony.

Terra Biosa nie zawiera mikroorganizmów modyfikowanych genetycznie jest całkowicie wolny od GMO i bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Nie wymaga stosowania odzieży ochronnej. W UE jest certyfikowanym produktem ekologicznym.


Dane techniczne:

W skład preparatu wchodzą bakterie kwasu mlekowego, bakterie fotosyntetyzujące, drożdże, kwas octowy, alkohol.


Zastosowanie:

Terra Biosa jest preparatem mikrobiologicznym stosowanym w produkcji zbóż, rzepaku, kukurydzy, buraków cukrowych, ziemniaków, warzyw i owoców w gospodarstwach konwencjonalnych i ekologicznych.


Link do produktu: http://pmj-consulting.otobiznes.pl/p34299-mikroorganizmy-terra-biosa.html
Dane Kontaktowe:

Biosa Polska
Janów 19 B, 97-400 Bełchatów, woj. łódzkie
tel. +48 501 771 071
e-mail: info@biosapolska.pl
www.biosapolska.pl