Katalog produktów rolniczych


Ciągniki gąsienicowe Challenger seria MT800E

Ciągniki gąsienicowe Challenger seria MT800E
Sprzedawca: AGCO Sp. z o.o.
Producent: Challenger
Grupa: Maszyny rolnicze, Ciągniki
Opis produktu: Ciągniki Challenger serii MT800E, to nowa rodzinę ciągników gąsienicowych o dużej mocy, stworzonych, by pokonać bariery produktywności i wydajności upraw. Ich konstrukcja jest owocem dekad najwyższej jakości w projektowaniu i budowie maszyn z gąsienicami gumowymi.

Nowa rodzina ciągników rozszerza znaną już rolnikom gamę mocy i wydajności maszyn Challenger. Wszystkie ciągniki serii MT800E wyposażono w nowe silniki AGCO Power o pojemności 16,8 litra i 12 cylindrach. Seria MT800E jest flagową linia maszyn rolniczych Challenger, stworzoną według najsurowszych norm technicznych.

Ciągniki Challenger serii MT800E zaprojektowano od podstaw z myślą o optymalnych osiągach i manewrowości na podwoziu gąsienicowym. Można powiedzieć, ze łącza w sobie inteligencję i wielką siłę. Wewnątrz wielkiego i eleganckiego korpusu kryją się najbardziej zaawansowane systemy elektroniczne, połączone ze sobą innowacyjna siecią Intellitronics.

Elektroniczne moduły sterowników umieszczone są m.in. w silniku, przekładni napędowej, układzie hydraulicznym czy w tylnym TUZ-ie, nieustannie komunikując się ze sobą, wymieniając danymi o osiągach przez sieć Intellitronics. Koordynacja danych pozwala w przypadku ciągników Challenger serii MT800E monitorować wydajność w systemie Tractor Management Centre (Centrum Zarzadzania Ciągnikiem), wykonywać powtarzające się czynności za pomocą systemu kierowania One-Touch, łączyć się z systemem nawigacji satelitarnej Auto-Guide 3000 czy tez łączyć z agregatami za pomocą magistrali ISOBUS (ISO 11783). Sieć Intellitronics zarządza także systemem Power Management (Zarzadzania Mocą), dzięki czemu parametry ciągnika zawsze odpowiadają wykonywanej pracy.

Nowe ciągniki Challenger serii MT800E są najpotężniejszymi i najnowocześniejszymi maszynami w rolnictwie.