Katalog produktów rolniczych


Ciagniki gąsienicowe Challenger seria MT700E

Ciagniki gąsienicowe Challenger seria MT700E
Sprzedawca: AGCO Sp. z o.o.
Producent: Challenger
Grupa: Maszyny rolnicze, Ciągniki
Opis produktu:

Ciągniki Challenger są projektowane zawsze z myślą o tym, aby rolnicy mieli dostęp do najlepszych zdobyczy techniki. Seria MT700E potwierdza, ze Challenger to najlepsze ciągniki gąsienicowe na świecie i jednocześnie wyznacza nowe granice w technologii ciągników rolniczych.

Rewolucyjne ciągniki serii MT700E zapewniają większy zwrot kosztów inwestycji dzięki dużej wydajności, większym plonom i minimalnym kosztom eksploatacji. Dodajmy do tego niezrównaną pomoc fachowych doradców handlowych i serwisu u dealerów Challenger.

Ciągniki Challenger serii MT700E stworzono na podstawie innowacyjnej sieci wymiany danych Intellitronics. Sieć Intellitronics działa niczym centralny układ nerwowy w naszych ciałach: spina ze sobą wszystkie systemy ciągnika, gwarantując skoordynowana regulację i optymalną wydajność pracy.

Elektroniczne moduły sterowników umieszczone m.in. w silniku, skrzyni przekładniowej, układzie hydrauliki czy na tylnym TUZ, wymieniają się danymi o wydajności pracy poprzez sieć
Intellitronics. Wymiana danych pozwala w przypadku ciągników Challenger serii MT700E monitorować wydajność całego zestawu agregatu w systemie Tractor Management Centre (Centrum Zarzadzania Ciągnikiem), wykonywać powtarzające się czynności za pomocą systemu zarządzania pracą na uwrociach One-Touch, łączyć się z nowym systemem nawigacji satelitarnej Auto-Guide 3000 czy tez współpracować z narzędziami za pomocą sterowania ISOBUS. Sieć Intellitronics rozporządza systemem Power Management (Zarządzania Mocą), dzięki czemu ciągnik płynnie zmienia biegi i jednocześnie maleje zużycie paliwa.

Żaden inny producent nie daje Ci tyle możliwości, by pokierować inwestycja ku sukcesowi w tak inteligentny sposób, jak Challenger.