Katalog produktów rolniczych


Panel grzewczy , grzejnik promiennikowy Radiant 2400W

Panel grzewczy , grzejnik promiennikowy Radiant 2400W
Sprzedawca: PanKlimatyczny.pl
Producent: Ogrzej
Grupa: Ogrzewanie
Opis produktu: Panele grzewcze na podczerwień Radiant to nowoczesne i skuteczne grzejniki wysokotemperaturowe działające w technologii podczerwieni długofalowej (IR-C). Niewielkie wymiary i waga, łatwy sposób instalacji oraz wydajna płyta grzewcza, promieniująca ciepło pod dużym kątem oraz dobra cena wyróżniają te panele spośród innych grzejników o dużej mocy dostępnych na rynku.
Urządzenie to emituje przednią częścią ciepło w postaci promieniowania podczerwonego, uzyskując przy tym bardzo wysoką sprawność cieplną bliską 90%. Pełna moc grzewcza osiągana jest w czasie zaledwie 10 minut, co przekłada się na mniejsze zużycie energii niż w innych rozwiązaniach grzewczych (niska bezwładność systemu grzewczego).
Panele grzewcze z serii Radiant to najbardziej ekonomiczny sposób ogrzewania dużych kubatur, w sytuacji kiedy konieczne jest zachowanie ciągłego komfortu cieplnego. Są odpowiednie do ogrzewania pomieszczeń przemysłowych: hal, magazynów, warsztatów, obiektów hodowlanych czy innych struktur rolniczych, a także innych obiektów o wysokości stropu 3,5-10 m. Sprawdzają się też w przypadku innych większych obiektów użytkowych czy mieszkalnych. Montowane są na ścianie lub na suficie za pomocą dołączonych, regulowanych uchwytów.
Grzejniki są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, ich powierzchnia nagrzewa się maksymalnie do temperatury 380°C, posiadają wbudowane zabezpieczenie przez przegrzaniem. Urządzenia spełniają surowe normy w zakresie bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska - certyfikat CE.

W serii Radiant dostępne panele grzewcze o mocy: 1000W, 1800W, 2400W i 3200W.

Dane techniczne: moc 2400W
zasilanie 230-240 V, 50-60Hz
ogrzewana powierzchnia do 24-26 m kw.-wartości orientacyjne
rozmiar 150x18,9x6,7 cm
waga 9,7kg
kolor obudowy czarny
powierzchnia elementu grzejnego - stop aluminium, żebrowana
montaż ściana (wys. min. 2,5m) lub sufit (wys. min. 3,5m), odległość obiektów łatwopalnych od powierzchni przedniej panelu 1,5 m
klasa ochrony IPX4
gwarancja 5 lat
dodatkowe informacje - w zestawie uchwyty montażowe, przewód zasilający z wtyczką

Zastosowanie: pomieszczenia o średniej i dużej kubaturze; hale produkcyjne, obiekty hodowlane, hale wystawowe i sportowe, magazyny, warsztaty, duże obiekty handlowo-usługowe, sklepy, restauracje, biura, wysokie mieszkania i in.
Cena sprzedawcy: 1100
Cena katalogowa: 1100
Link do produktu: http://panklimatyczny.pl/panele-grzewcze-grzejniki-podczerwien.html