Katalog produktów rolniczych


Sezonowy tunel foliowy

Sezonowy tunel foliowy
Sprzedawca: D.P.Z
Producent: Krosagro
Grupa: Inne produkty
Opis produktu: Sezonowy tunel foliowy to profesjona konstrukcja ogrodnicza przeznaczona do osłony upraw polowych. Dzięki foliowej powłoce wewnątrz cieplarni powstają sprzyjające warunki do wegetacji. Przekłada się to na znacznie szybsze dojrzewanie roślin, optymalne barwienie owoców oraz wydłuża czas możliwy na uprawę warzyw oraz owoców. Producent szklarni foliowych Krosagro udostępnia w stałej ofercie namioty sezonowe zaprojektowane z myślą o plantatorach i hodowcach zwierząt.
Dane techniczne: Stelaż tunelu sezonowego

Stelaż struktury dostępny jest w trzech wariantach z rur i profili: czarnych, ocynkowanych i ocynkowanych ogniowo. Elementy wykonane są z wysokojakościowych surowców i zaprojektowane z myślą o sporych obciążeniach. Klient ma również możliwość dostosowania wymiarów konstrukcji do swoich indywidualnych potrzeb dzięki rozwiązaniom modułowym.

Zastosowanie: Producenci oraz rolnicy sezonowe tunele foliowy wykorzystują do upraw malin, truskawek, borówek amerykańskich, poziomek, ziół, pomidorów, papryki, kalafiora i wielu innych. Ta sama konstrukcja może być wykorzystywana również do hodowli trzody oraz drobiu. Wystarczy zmienić pokrycie, aby przekształcić tunel w obiekt do prowadzenia chowu kur, owiec, świń, kaczek, czy też jako schronienie dla koni.
Cena sprzedawcy: 20
Cena katalogowa: 170
Link do produktu: https://www.krosagro.pl/tunele-foliowe/sezonowy-tunel-foliowy-profesjonalny-/
Dane Kontaktowe: Stal Impex Sp. z o. o.
ul. Łukasiewicza 49
38-400 Krosno

tel.: +48 885 204 200
+48 502 383 868
+48 603 583 715
+48 13 436 51 45
e-mail: krosagro@krosagro.com