Baza Firm Rolnictwo


KESEM

Dane adresowe:

Adres (ulica): ul. Wysoka 15
Kod Pocztowy: 87-800
Miasto: Włocławek
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Dane kontaktowe:

Tel: (0-54) 236 07 43
Email: zarzad@kesem.com.pl
Strona www: www.kesem.com.pl


Opis Firmy: KUJAWSKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA istnieje od 1935 roku, jej założycielami byli właściciele ziemscy z okolic Włocławka i Aleksandrowa Kujawskiego. Spółdzielnia była jednym z pierwszych zakładów typu miejskiego w Polsce ukierunkowanym na zaopatrzenie miasta i regionu.

Obecnie KeSeM to ponad 1880 członków Spółdzielni, rolników i pracowników Zakładu. Potencjał produkcyjny stanowi rozbudowany i wyposażony w nowoczesne linie produkcyjne Zakład we Włocławku.

Utrzymanie wysokiej jakości produktów gwarantuje wysoka jakość mleka pochodzącego z czystych ekologicznie obszarów łąk położonych wśród Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego.

Kontynuowane inwestycje świadczą o dynamicznym rozwoju Spółdzielni. Najnowszą inwestycją jest nowoczesna linia do produkcji wyrobów mleczarskich metodą ultrafiltracji oraz linia do produkcji jogurtów owocowych Dinette. Wszystkie produkty Kujawskiej Spółdzielni Mleczarskiej spełniają nowe rygorystyczne wymagania polskiej normy, charakteryzują się doskonałą jakością i wspaniałym smakiem oraz nowoczesnym opakowaniem. Wysoką jakość naszych produktów gwarantują:

  • wieloletnia tradycja,
  • nowoczesne technologie, uzupełniane nowościami technicznymi,
  • brak konserwantów,
  • wysokie kwalifikacje i doświadczenie członków Spółdzielni.
Informacje handlowe:
  

Szukaj w katalogu firm