Baza Firm Rolnictwo


Hodowla bażantów i kuropatw w Klonie

Dane adresowe:

Adres (ulica): Klon 63
Kod Pocztowy: 63-524
Miasto: Czajków
Województwo: Wielkopolskie
Dane kontaktowe:

Strona www: www.bazanty.pl


Opis Firmy: Od ponad 20 lat prowadzimy rodzinnie hodowlę bażantów łownych. Bażanty z naszej hodowli cieszą się dużym uznaniem odbiorców w kraju i na całym świecie. Nasze ptaki są lotne i świetnie przystosowane do życia w środowisku naturalnym.
Oprócz bażantów od kilku lat zajmujemy się również hodowla kuropatw polnych. Nasze kuropatwy, powstały na bazie polskiej linii genetycznej. Doskonale nadają się więc do reintrodukcji w celu odbudowy naturalnej dziko występującej populacji.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w introdukcji bażantów i kuropatw. Służymy radą i wsparciem w realizacji programu wsiedleń

Opis działalności: Nasza główna działalność to hodowla bażantów i kuropatw, które hodujemy w cyklu zamkniętym. Dysponujemy własnym profesjonalnym zakładem wylęgowym przystosowanym do wylęgu bażantów i kuropatw. Pisklęta wykluwamy tylko z jaj pochodzących ze stad reprodukcyjnych z naszej hodowli. Następnie pisklęta odchowujemy w odchowalniach z kontrolą klimatu, gdzie możemy naszym ptakom zapewnić najlepsze warunki bytowania.
Odchowane bażanty utrzymywane są do dorosłości w wielkopowierzchniowych wolierach imitujących naturalne warunki śródpolne.

Oferujemy:
- jaja lęgowe bażantów i kuropatw
- pisklęta jednodniowe do dalszej hodowli
- odchowane bażanty i kuropatwy
- dorosłe ptaki gotowe do zasiedleń w środowisko naturalne
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Globalny
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu: Nasza hodowla znajduje się w południowej części Wielkopolski. W otoczeniu pól, łąk i lasów.
  

Szukaj w katalogu firm