Baza Firm Rolnictwo


Dobrowolscy G. W. Gospodarstwo Rolne

Dane adresowe:

Adres (ulica): Leśmierz 12
Kod Pocztowy: 95-035
Miasto: Leśmierz
Województwo: Łódzkie
Dane kontaktowe:

Tel: 42 718-05-26
Fax: 42 718-05-26
Email: biuro(at)farmalesmierz.pl
Strona www: www.farmalesmierz.pl


Opis Firmy: Nasze rodzinne gospodarstwo rolne prowadzimy od 1994 roku. Od początku istnienia funkcjonują w nim dwa działy produkcji – roślinny i zwierzęcy. Zatrudniamy doświadczoną i odpowiedzialną kadrę, dzięki której z powodzeniem łączymy oba sektory działalności. Dużą wagę przywiązujemy do modernizacji parku maszynowego oraz wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi agrotechniczne opierają się o precyzyjne i nowoczesne rolnictwo – wykorzystujemy wysokiej dokładności systemy prowadzenia (GPS) oraz zbierania danych.

Opis działalności: Produkcję roślinną prowadzimy na użytkach rolnych, z czego 80% stanowią grunty orne. W strukturze zasiewów dominującą pozycją jest pszenica konsumpcyjna, następnie kukurydza i rzepak. Pozostałą część areału stanowią rośliny paszowe – kukurydza na kiszonkę i ziarno gniecione, lucerna, łąki oraz pastwiska.

W ramach prowadzonej na Farmie Leśmierz produkcji zwierzęcej utrzymujemy stada bydła rasy holsztyńsko-fryzyjskiej (odmiany czarno-białej) oraz bydło mięsne rasy limousine. Naszym najważniejszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości materiału hodowlanego w zakresie prowadzonych prac hodowlanych oraz najwyższej jakości żywca.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Globalny
Godziny otwarcia: 08:00-16:00
NIP: 732-12-12-324
  

Szukaj w katalogu firm