Baza Firm Rolnictwo


Zakład Kształtowania Terenów Zielonych DOL-ek

Dane adresowe:

Adres (ulica): ul. Sióstr Służebniczek 17
Kod Pocztowy: 33-100
Miasto: Tarnów
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Tel: 14 621 27 22
Email: biuro@dol-ek.pl
Strona www: www.dol-ek.pl/


Opis Firmy: Firma Dol-ek to producent elementów małej architektury. Wszystkie dostępne w katalogu firmy produkty są unikatowe i zaprojektowane z myślą o potrzebach klientów. Projekty prototypów mebli ogrodowych, parkowych i miejskich powstałe na początku działalności firmy, zostały udoskonalone o poprawki uwzględniające nasze własne wyniki testów wyrobów oraz komentarze klientów. Od momentu założenia firmy do dziś, stale poszerzamy naszą ofertę i otwieramy się na nowe możliwości współpracy. Oprócz dostarczania gotowych wyrobów, oferujemy także transport i montaż zamówionych mebli i urządzeń oraz pomoc w aranżacji przestrzeni miejskich i podmiejskich. Nasze realizacje znajdują się na terenie całego kraju.
Wszystkie nasze kolekcje mebli miejskich są spójne i kompatybilne. Poszczególne elementy z łatwością można łączyć i uzupełniać, wraz z upływem czasu. Oferujemy zestawy mebli miejskich takie jak ławki, stoły, donice, czy kosze, a także gotowe rozwiązania na place zabaw, ścieżki edukacyjne, do parków i ogrodów. W naszym szerokim katalogu produktów znajdują się pozycje w zróżnicowanej stylistyce: klasycznej, nowoczesnej, minimalistycznej. Stosujemy najwyższej jakości materiały i bogatą kolorystykę, a ponadto oferujemy możliwość indywidualnego ustalenia szczegółów zamówienia.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Cała Polska
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce