Baza Firm Rolnictwo


SklepDlaOgrodu.pl

Dane adresowe:

Adres (ulica): Kochanowskiego 1/1
Kod Pocztowy: 84-200
Miasto: Wejherowo
Województwo: Pomorskie
Dane kontaktowe:

Tel: 602283293
Email: sklepdlaogrodu@wp.pl
Strona www: sklepdlaogrodu.pl


Opis Firmy: W Sklepie Dla Ogrodu znajdziesz dokładnie opisane produkty przeznaczone do planowania i ochrony ogrodu w formacie całorocznym, łącznie z meblami i pomysłami na urządzenie grilla. Asortyment został scharakteryzowany nie tylko treścią, lecz realnymi opiniami klientów. Posiadamy ofertę wyspecjalizowaną, tanią, a przede wszystkim możliwą do rozłożenia na płatności ratalne. Kontakt z nami jest stały, oparty na fundamencie profesjonalizmu i rzetelności. Kochamy jakościowe ogrody i zapewniamy, że po zakupach odmienisz otoczenie wokół swojego domu na lepsze za de facto niewielką cenę.

Opis działalności: Oferuje narzędzia ogrodnicze i akcesoria, sekatory, nasiona ziół, zraszacze, również akcesoria do wina, butelki, balony, korki.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Cała Polska
NIP: 588-215-63-84
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce