Baza Firm Rolnictwo


Clematis Architektura Krajobrazu

Dane adresowe:

Miasto: Luboń
Województwo: Wielkopolskie
Dane kontaktowe:

Email: ogrodyclematis@o2.pl
Strona www: clematisogrody.pl/nawadnianie-ogrodow/


Opis Firmy: Dlaczego powinniśmy zdecydować się na projekt i zakładanie ogrodów? Usługi zaprojektowania ogrodów przy domu cieszą się dużym zainteresowaniem. Efektownie wyglądający i jednocześnie funkcjonalnie zaprojektowany ogród, to w dużej mierze zasługa profesjonalnie wykonanego projektu. Takimi realizacjami trudni się firma Clematis.

Aranżując teren zielony własnymi siłami, w większości sytuacji trudno uzyskać oczekiwany rezultat. Zlecając projektowanie terenów zielonych firmom działającym w tej branży, można mieć gwarancję, że zaprojektowana na podstawie przygotowanego planu przestrzeń będzie dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Mogą one opracować ogród kompleksowo, mając na uwadze między innymi jego przeznaczenie, elementy małej architektury, ścieżki, preferowaną roślinność i jej wymagania.

Zaprojektowanie i zakładanie ogrodów, to zadanie dla fachowców w swojej dziedzinie. Mogą oni stworzyć projekt, który jest w stanie zagospodarować wręcz najmniejszą przestrzeń i utworzyć z niej perfekcyjne miejsce do relaksu i zabawy na świeżym powietrzu.

Cena usługi zależna jest w szczególności od stopnia skomplikowania projektu oraz od powierzchni ogrodu. Wyceny przygotowywane są indywidualnie.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Województwo
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce