Baza Firm Rolnictwo


AGROMASTER JACEK IWIŃSKI

Dane adresowe:

Adres (ulica): Rypińska 8
Kod Pocztowy: 87-600
Miasto: Lipno
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Dane kontaktowe:

Tel: 54 288 35 55
Fax: 54 288 35 58
Email: biuro@agromaster.pl
Strona www: www.agromaster.pl


Opis Firmy: Firma AGROMASTER jako znaczący dystrybutor renomowanych producentów i marek jest w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą cenową, prosimy o kontakt pod jednym z numerów telefonu. Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Współpraca z hurtownią ogrodniczą AGROMASTER jest bardzo prosta - Państwo zamawiacie towar, a my zajmujemy się resztą. Wszystko odbywa się w miłej atmosferze, profesjonalnie, na czas i w korzystnej cenie!

AGROMASTER - hurtownia ogrodnicza oferuje: folie, środki ochrony roślin, nawozy, nasiona.

Opis działalności: Jako hurtownia ogrodnicza AGROMASTER obsługujemy klientów z województwa kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, a także małopolski i śląska.

Dogodne położenie pozwala nam także na współpracę z kontrahentami z pozostałych regionów, dlatego też hurtownia ogrodnicza Agromaster jest w stanie zaopatrywać odbiorców hurtowych w dowolnym miejscu w Polsce.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Cała Polska
Godziny otwarcia: 8-16
NIP: 893-117-90-40
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce