Baza Firm Rolnictwo


Sklep Higieniczny.pl

Dane adresowe:

Adres (ulica): Aleksandra Ostrowskiego 30
Kod Pocztowy: 53-238
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 733 888 555
Email: higienicznypl@gmail.com
Strona www: higieniczny.pl/suszarki-do-rak.html


Opis Firmy: Sklep Higieniczny.pl to czołowy dystrybutor sprzętu higienicznego oraz rolniczego dla branży rolniczej.
Zdobycie suszarki do rąk, która będzie wyjątkowej jakości, nie oznacza komplikacji w obecnych czasach, gdyż prosperuje podmiot elektroniczny, gdzie uzyska się takie artykuły, ale ponadto sporo następnych użytecznych składników wyposażenia toaletki. Im prędzej sprawdzi się predyspozycje punktu, o którym mnóstwo osób opowiada jedynie pozytywne historie, tym naturalnie lepiej dla zainteresowanych władaniem profesjonalnego asortymentu, zapewniającego higienę człowieka. Wyszuka się tam chociażby dozowniki do mydła, które mogą posiadać wielorakie wielkości, natomiast każdorazowo w odpowiedni sposób zastosują taki środek higieniczny na rzecz mieszkańców, jak też przybyszów, przebywających w odwiedzinach. Uzyskanie artykułów dobrej klasy z pewnością wyrobi nam dobrą opinię wśród poszczególnych osób, które także będą zamierzały mieć się czym pochwalić przed swoimi goścmi.
Rozmaite artykuły nie tylko odznaczają się wspaniałą klasą, ale ich plusem jest także z pewnością atrakcyjna cena, która przyciąga wiele osób do tego sklepu internetowego. Przebywają w nim specjaliści w dziedzinie spraw kosmetycznych i są oni niebywale otwarci na wszelkie sugestie od przyszłych klientów. Faktycznie w odpowiedni sposób wyjaśnią wszystkim, jaki dozownik lub krem zastosować w kontekście konkretnego typu skóry, a ich może być naturalnie sporo. Dzięki otwartości na zainteresowanych, z prezentowanym miejscem wiąże się przyjemna atmosfera, o jaką zadbają nie tylko dostępne w nim artykuły, ale też przedstawiciele, chętni służyć wszystkim radą.
Pośród poszczególnych artykułów, jakie łatwo nabyć w danym sklepie, będą chociażby uchwyty dla niepełnosprawnych, które zweryfikowały się w łazienkach domowych, ale również w toaletach publicznych, gdzie często zjawiają się osoby, posiadające mniejsze czy poważniejsze problemy z poruszaniem się. Naturalnie, są one bezpieczne dla wszystkich, co stwierdzili eksperci rozeznający się na takich tematach. Poza tym, należy wskazać również odświeżacze powietrze, gwarantujące niesamowity zapach w zdecydowanie każdym pokoju, gdzie byłyby zamontowane. Cieszy z pewnością to, że starczają one na długi czas.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Cała Polska
NIP: 6161473965
Mapa:
Jak dojechać:
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce