Baza Firm Rolnictwo


Zenit Bau

Dane adresowe:

Adres (ulica): Mieszka I 24
Kod Pocztowy: 75-132
Miasto: Koszalin
Województwo: Zachodniopomorskie
Dane kontaktowe:

Tel: 507668866
Email: zenitbau@gmail.com
Strona www: www.zenitbau.pl


Opis Firmy: Klientom możemy zaoferować niezawodny sprzęt wyłącznie najlepszych firm. Ponieważ zależy nam na satysfakcji każdego budowlańca, świadczymy usługi na wysokim poziomie i w okazałych cenach. Pracujemy zarówno z zastosowaniem własnych narzędzi na miejscu awarii, jak i stacjonarnego zaplecza technicznego – w zależności do wariantu danego zlecenia. Staramy się sprostać wymogom każdego klienta, regularnie poszerzając zakres świadczonych usług.

Opis działalności: Oferta naszej firmy — Zenit Bau, jest skierowana zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Specjalizujemy się szczególnie w wypożyczaniu sprzętów budowlanych i ogrodowych. Ponadto możemy zagwarantować naprawdę szybkie naprawy sprzętów, dbając o bezpieczeństwo. Nasze usługi są w pełni kompleksowe, bowiem dotyczą również oryginalnego serwisu urządzeń.
Usługi wypożyczalni urządzeń i akcesoriów świadczymy w miejscowości naszej centrali - Koszalin i w okolicach.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Województwo
Godziny otwarcia: Czynne od poniedziałku do piątku ( 7-16 ) , w soboty ( 7-13 ).
NIP: 669-050-12-65

Wskazówki dojazdu: Kompletnymi współrzędnymi, pod jakimi mieści się siedziba firmy są: 54.192878N, 16.154437E.
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce