Baza Firm Rolnictwo


Walmar

Dane adresowe:

Adres (ulica): ul. Wojska Polskiego 68
Kod Pocztowy: 16-400
Miasto: Suwałki
Województwo: Podlaskie
Dane kontaktowe:

Tel: 875631780
Fax: 875631782
Email: suwalki@walmar.com.pl
Strona www: www.walmar.com.pl


Opis Firmy: Firma Walmar powstała w 1990 r. w Suwałkach.

Od 1997 r. prowadzę ją wspólnie z synem Tomaszem Drażba. Na początku działalności firmy głównym celem było zaopatrywanie rolników w ogumienie, akumulatory i sznurek rolniczy.

Z biegiem lat zauważyliśmy, że oprócz branży rolniczej, z dużym powodzeniem zaczęliśmy sprzedawać opony do wszystkich typów pojazdów, począwszy od rowerów, poprzez maszyny rolnicze, samochody osobowe i ciężarowe, po wyspecjalizowany sprzęt branży przemysłowej. 

Współpracujemy z największymi koncernami branży oponiarskiej tj. Michelin, Goodyear, Bridgestone – Firestone, Continental i inne.

Równolegle z rozwojem sprzedaży bardzo duży nacisk w naszej firmie kładziemy na jakość wykonywanych usług.

W chwili obecnej posiadamy 4 serwisy:

w Suwałkach,
w Pruszczu Gdańskim,
w Redzie,
w Białymstoku.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest posiadanie samochodów serwisowych, co pozwala nam na sprzedaż i wykonywanie usług bezpośrednio u klienta.

Opis działalności: W naszej firmie jest dostępne zamawianie ONLINE. Wszystko możesz załatwić komfortowo bez wychodzenia z domu.

Oferujemy opony do wszystkich maszyn rolniczych i przemysłowych, do samochodów ciężarowych i osobowych oraz posiadamy szeroką ofertę felg. Zajmujemy się także sprzedażą akumulatorów oraz płynów eksploatacyjnych.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Globalny
Godziny otwarcia: 7:00 - 18:00
NIP: 8441006993
  

Szukaj w katalogu firm