Baza Firm Rolnictwo


Trakor widły do widlaka

Dane adresowe:

Adres (ulica): Powstańców 4b
Kod Pocztowy: 44-153
Miasto: Sośnicowice
Województwo: Śląskie
Dane kontaktowe:

Tel: (32) 2387639
Email: trakor-czesci@o2.pl
Strona www: trakor.pl/


Opis Firmy: Trakor widły do widlaka

Jeśli wydaje się Wam, że Wasz ciągnik jest uszkodzony dobrze będzie zdecydować się na interwencje. Sprzedajemy części do różnych traktorów.

Oferta skierowana jest do posiadaczy traktorów i oraz wózków paletowych. Przygotowaliśmy takie opcje, dzięki którym wszyscy klienci będą mogli wybrać to co im będzie potrzebne.
Proponujemy również porady dla naszych klientów, gdy nie wiecie jakie rozwiązanie będzie dla Was odpowiednie. Gwarantujemy sprawną pomoc naszych pracowników. W momencie, gdy brakuje jakieś części w ofercie będziemy chcieli ją sprowadzić. Staramy się dbać o szeroki wybór różnych części, dażymy do ich perfekcyjnej jakości.

Oczywiście w miarę możliwości dbamy również o dobre ceny dla naszych klientów. Już teraz wejdźcie na naszą stronę, zobaczcie co oferujemy.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Cała Polska
NIP: 9691124553
Mapa:
Jak dojechać:
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce