Baza Firm Rolnictwo


Lemken-Polska Sp. z o.o. The Agrovision Company

Dane adresowe:

Kod Pocztowy: 73-115
Miasto: Żalęcino
Województwo: Zachodniopomorskie
Dane kontaktowe:

Tel: 91 563 73
Strona www: www.lemken.com.pl


Opis Firmy:

LEMKEN - specjalista w technice uprawy gleby, siewu i ochrony roślin Zespół badawczo-rozwojowy szuka i znajduje nowe pomysły i impulsy rozwoju, tam gdzie narzędzia lub maszyny firmy LEMKEN są wykorzystywane: u rolników i na polu. Ponieważ tylko stały kontakt z pracą w glebie i intensywność praktyki pozwalają przekształcić wielostronne wymagania rolnictwa w techniczne innowacje. Wydajne i najnowocześniejsze oprogramowanie wspomaga pracowników w tworzeniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych: z pomocą skomputeryzowanych systemów konstrukcyjnych można stworzyć wirtualny model nowego sprzętu i symulację jego pracy na długo przed zbudowaniem rzeczywistego prototypu. LEMKEN - produkcja Także w halach produkcyjnych firmy LEMKEN króluje duch zespołowy: praca grupowa o dużym zakresie odpowiedzialności indywidualnej oraz mocne poczucie identyfikacji z przedsiębiorstwem zapewniają dobrą motywację pracowników i pracownic. Najnowocześniejsza technologia produkcji z centrami obróbki i robotami spawalniczymi sterowanymi za pomocą CNC oraz w pełni zautomatyzowane urządzenia do obróbki plastycznej i wzmacniania materiałów gwarantują wykonanie najwyższej jakości.


Opis działalności:

Produkcja - Maszyny rolnicze: - orka - rekonsolidacja gleby - przygotowanie zasiewu - uprawa ścierniska - siew - ochrona roślin Marka LEMKEN, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych maszyn do uprawy, siewu i ochrony roślin, oferuje nowoczesne maszyny o najwyższej jakości wykonania. W niniejszej publikacji znajdą Państwo informacje dotyczące naszych nowych produktów oraz sprawdzonych maszyn, które stosowane są już od dziesięcioleci. Powód: produkty firmy LEMKEN nie są projektowane ani też nie powstają w ukryciu. Wprost przeciwnie - współpracujemy z rolnikami w celu zbudowania maszyn, które spełnią ich oczekiwania. Jako "firma z wizją rolnictwa", wiemy, że każde pole uprawne jest inne. Tylko doświadczenie praktyczne pozwala nam opracować maszyny nadające się do użytku zgodnie z profesjonalnymi praktykami w dziedzinie uprawy plonów. Tylko doświadczenie praktyczne pozwala naszym inżynierom uzyskać wiedzę niezbędną do modernizacji i optymalizacji naszych produktów.

Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Globalny
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce