Baza Firm Rolnictwo


FELLA

Dane adresowe:

Adres (ulica): Fellastraße 1-3
Kod Pocztowy: 90537
Miasto: Feucht
Województwo: - International
Dane kontaktowe:

Strona www: fella.eu/pl/


Opis Firmy: FELLA jest od prawie 100 lat synonimem innowacyjnej techniki, wyjątkowej jakości oraz pasji w służbie rolnictwu. Jak specjaliści w zakresie techniki żniwnej pasz, oferujemy naszym Klientom na całym świecie największą ofertę kosiarek, zgrabiarek, spulchniaczy i przetrząsaczy.

Od lat 1980-tych FELLA jest reprezentowana na całym świecie na najważniejszych rynkach. Poprzez ścisłe kontakty zarówno z rolnikami, jak i przedsiębiorcami cały czas rozwijamy oraz doskonalimy nasze maszyny. W ten sposób najważniejsze rynki korzystają z siebie nawzajem. Naszym głównym celem jest zaoferowanie każdemu Klientowi rozwiązania, które będzie optymalne dla jego działalności oraz oczekiwań.

Opis działalności: Razem z naszymi dealerami, stoimy u boku naszych Klientów w kraju i zagranicą jako partner, na którym można polegać od prawie 100 lat. Regularne techniczne dokształcanie naszych dealerów, w połączeniu z dobrze uporządkowanymi magazynami części zamiennych, zapewnia możliwość fachowej eksploatacji, konserwacji i napraw maszyn FELLA. Taki kompleksowy serwis zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkowania maszyn FELLA i stanowi istotny wkład w obfite i bezproblemowe zbiory paszy.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Globalny
  

Szukaj w katalogu firm