Baza Firm Rolnictwo


AGCO Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Adres (ulica): ul. Poznańska 5
Kod Pocztowy: 62-021
Miasto: Paczkowo
Województwo: Wielkopolskie
Dane kontaktowe:

Tel: 61 662 90 50
Fax: 61 662 90 58
Email: biuro@agcocorp.com
Strona www: www.valtra.pl


Opis Firmy: AGCO jest światowym liderem w zakresie projektowania, produkcji i obrotu maszynami rolniczymi. Firma oferuje szeroki zakres maszyn rolniczych zebranych w kilka marek, które są rozprowadzane przez ponad 3900 dystrybutorów i partnerów w ponad 140 krajach na całym świecie.

Różnorodność technologii, jakość oferowanych produktów wraz ze skupieniem na Kliencie sprawiają, że AGCO jest w czołówce producentów wybieranych przez profesjonalistów na całym świecie.

W Polsce firma AGCO Sp. z o.o. jest bezpośrednim importerem marek Valtra oraz Challenger. Maszyny te oferowane są Klientowi poprzez sieć dealerów rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Opryskiwacze samojezdne i ciągniki Challenger skierowane są do profesjonalnego Klienta, wymagającego bardzo wysokiej jakości, a zarazem wydajności oraz znakomitych wyników, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów produkcji.

Pod marką Valtra produkowane są ciągniki dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie najwyższą jakość oraz niezawodność połączone z niskimi kosztami eksploatacji. Ciągniki rolnicze Valtra zdają egzamin podczas prac polowych, jak również w transporcie czy przy współpracy z ładowaczem czołowym.

Finansowanie sprzedaży detalicznej dla wybranych nabywców jest dostępne poprzez finansowanie fabryczne AGCO Finance.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Cała Polska
  

Szukaj w katalogu firm