Baza Firm Rolnictwo


MIKSTER Sp.z.o.o.

Dane adresowe:

Adres (ulica): ul. Wojkowicka 21
Kod Pocztowy: 41-250
Miasto: Czeladź
Województwo: Śląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 032 763 77 77
Email: info@mikster.pl
Strona www: www.mikster.pl


Opis Firmy:

MIKSTER Sp. z o.o. to niezależna, stabilna, dynamicznie rozwijająca się firma, działająca od kilkunastu lat na rynku polskim i zagranicznym.

Firma MIKSTER Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność jako producent sterowników mikroprocesorowych mających zastosowanie w przemyśle mięsnym. Obecnie jest największym polskim producentem tego typu urządzeń. Wraz z rozwojem firmy udoskonalaliśmy technologię oraz wprowadzaliśmy nowe produkty na rynek. W chwili obecnej w naszej ofercie znajdują się rejestratory cyfrowe, czujniki wilgotności, sterowniki programowalne. Zajmujemy się kompleksowo usługami projektowymi, kompletacją oraz wykonawstwem w zakresie elektroniki, automatyki oraz systemów wizualizacji i kontroli procesów przemysłowych. Posiadamy rozbudowany dział konstrukcyjno - wdrożeniowy, co pozwala nam na ciągłe unowocześnianie naszych produktów, oraz dostosowywanie się do potrzeb klienta.

W naszych produktach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania techniczne z dziedziny automatyki przemysłowej i elektroniki, co sprawia że, nasze urządzenia są konkurencyjne na rynku krajowym i zagranicznym.

Dynamiczny rozwój firmy potwierdza stale wzrastająca liczba odbiorców krajowych i zagranicznych. W chwili obecnej staramy się poszerzać sieć naszych dystrybutorów, w celu łatwiejszego dostępu do produkowanych przez nas wyrobów.

Informacje handlowe:
Mapa:
Jak dojechać:
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce