Baza Firm Rolnictwo


Global Online

Dane adresowe:

Adres (ulica): Swojczycka
Kod Pocztowy: 51-504
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel: +48 784936353
Email: info@global-online.pl
Strona www: global-online.pl/


Opis Firmy: Firma Global zajmuje się systemami grzewczymi wykorzystującymi technologię podczerwieni. Jest to firma z Wrocławia, która znana jest z tego, że oferuje produkty najwyższej jakości. W swojej ofercie ma zarówno panele grzewcze, jak i promienniki ciepła. Dobierane są one w zależności od tego, jaki typ pomieszczenia mają one ogrzewać. Wszystkie produkty Global posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, które potwierdzają, że są one wyrobami najwyższej klasy. Choć nie są tanie, ich koszt szybko się zwraca w postaci oszczędności na rachunkach za energię.

Firma Global zawsze blisko współpracuje ze swoimi klientami, informując ich o wszystkich szczegółach, na jakie trzeba się przygotować podczas wprowadzania nowej technologii ogrzewania do domu lub mieszkania. Ogrzewanie na podczerwień jest doskonałym sposobem na to, aby zaoszczędzić dużo pieniędzy i zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Każdy, kto pragnie sprawdzić tę nowoczesną technologię w praktyce, na pewno powinien zgłosić się do firmy Global. W tej firmie każdy klient ma pewność, że inwestuje swój czas i pieniądze w rozwiązania innowacyjne i wysokiej jakości.

Opis działalności: Wraz z nadchodzącą zimą coraz więcej osób decyduje się na to, aby zainwestować w ekologiczną metodę na ogrzewanie swojego mieszkania lub domu. Z biegiem lat takich metod jest coraz więcej i są dostępne również w Polsce. Wśród nich na pewno należy wymienić ogrzewanie na podczerwień.

Ogrzewanie na podczerwień posiada wiele zalet, których nie można znaleźć, używając innych metod ogrzewczych. Przede wszystkim podczerwień zapewnia stały dostęp do promieniowania, które redukuje negatywny wpływ pory zimowej na samopoczucie u ludzi. Ogrzewanie na podczerwień jest też bardzo ekologicznym rozwiązaniem i jest stosunkowo energooszczędne. Po zainwestowaniu w panele grzewcze każdy może zacząć odzyskiwać swój wkład początkowy. Jeżeli zatem kogokolwiek interesuje ten typ ogrzewania, to na pewno powinien trafić do firmy Global.

Zadzwoń lub napisz po szczegóły:

+48 784936353
+48 790440428
+48 717255237

info@global-online.pl
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Cała Polska
  

Szukaj w katalogu firm