Baza Firm Rolnictwo


Cid Lines Polska

Dane adresowe:

Adres (ulica): Niepruszewo, ul. Świerkowa 20
Kod Pocztowy: 64-320
Miasto: Buk
Województwo: Wielkopolskie
Dane kontaktowe:

Tel: 61/ 896 81 90
Fax: 61/ 896 81 93
Email: biuro@cidlines.pl
Strona www: www.cidlines.pl


Opis Firmy: Misją CID LINES jest zapewnienie bezpieczeństwa żywności od wideł do widelca poprzez innowacyjne rozwiązania dotyczące higieny. Produkujemy preparaty myjące, dezynfekujące dla rolnictwa, przemysłu spożywczego, gastronomii oraz transportu jak również produkty weterynaryjne - lecznicze. Identyfikacja firmy CID LINES opiera się na 3 wartościach: przedsiębiorczość, bezpieczeństwo oraz relacje międzyludzkie.
 
W naszych akredytowanych laboratoriach specjaliści w dziedzinach chemii i farmacji pracują nad stworzeniem i ciągłym polepszaniem składu produktów i procesu produkcji. Nasza firma spełnia najbardziej restrykcyjne normy jakościowe (ISO 9001:2000 and GMP-Pharma) w zakresie produkcji i jakości.
CID LINES ma filie w Polsce, Francji, Hiszpani, UK, Indiach oraz środkowym wschodzie. Prowadzimy eksport do ponad 80 krajów na 5 kontynentach. CID LINES jest powszechnie rozpoznawaną marką co jest gwarancją jakości dla naszych Klientów. Jakość i poziom higieny jest narzędziem, które zwiększa zyskowność w każdym przedsiębiorstwie.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Globalny
  

Szukaj w katalogu firm