Baza Firm Rolnictwo


OnGeo AL7 A. Łabaj Spółka komandytowa Sp.k.

Dane adresowe:

Adres (ulica): Józefa Marcika
Kod Pocztowy: 30-443
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Tel: 503 392 404
Email: kontakt@ongeo.pl
Strona www: agro.ongeo.pl/


Opis Firmy: OnGeo Agro to serwis internetowy, dostarczający usługę raportu o Twojej uprawie rolnej. Raport o uprawie rolnej zawiera charakterystykę uprawy, wskaźniki warunkujące właściwości produkcyjne terenu oraz pogodowe warunki wzrostu uprawy w badanym sezonie rolniczym.

Opis działalności: OnGeo Agro to serwis internetowy, dostarczający usługę raportu o Twojej uprawie rolnej. Raport o uprawie rolnej zawiera charakterystykę uprawy, wskaźniki warunkujące właściwości produkcyjne terenu oraz pogodowe warunki wzrostu uprawy w badanym sezonie rolniczym.

Dzięki zastosowaniu technik cyfrowych raport przedstawia historię i warunki rozwoju uprawy. Jeżeli te warunki stały się ekstremalne i przekroczyły zakresy tolerancji uprawy, to szkody wywołane tymi przekroczeniami mogą stanowić podstawę subwencji lub odszkodowania. Raport o uprawie przedstawia dokładnie te czynniki, które wystąpiły dla wskazanej powierzchni uprawy.

Każdy proces zbierania, przetwarzania i analizy danych wymaga poświęcenia bardzo dużej ilości czasu, dodatkowo niezbędne jest posiadanie fachowej wiedzy i wykonywania analiz w specjalistycznym oprogramowaniu. W OnGeo Agro większość cech uprawy uzyskasz w kilka minut. Całość przedstawiona jest z bardzo przejrzysty sposób.

Zakup danych z rozproszonych źródeł lub zakup drona wraz z kamerami do wykonywania zobrazowań oraz licencji na specjalistyczne oprogramowanie to bardzo duży koszt. Wszystkie lub wybrane etapy możesz wykonać zlecając odpowiednią usługę w OnGeo Agro. Tym samym zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Jeżeli posiadasz drona - możesz wykonać zdjęcia i załadować je do Ongeo Agro aby wygenerować pełne obrazy pola.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Cała Polska
  

Szukaj w katalogu firm